Reklaam sulgub sekundi pärast

KÕIK, MIDA PEAKSID teadma peenisest

On olemas asju, mida kõik naised - ja isegi mehed - peenise kohta ei tea.

Mehe püksis peidus olev suguelund on olnud naiste seas juba aastakümneid arutelu teemaks ning paljud arvavad, et nad teavad oma mehe peenisest kõike, mida teada annab. On siiski olemas fakte, mida kaugeltki kõik naised - ja isegi mehed - mehe suguorgani kohta ei tea. Examiner.com pani kirja kümme huvitavat fakti peenise kohta.

Peenis võib murduda

Usu või ära usu, kuid peenis võib murduda - vaatamata sellele, et see ei ole luust. Peenis võib murduda liiga raju seksi käigus ning isegi liiga jõuline masturbatsioon võib lõppeda kahjustustega. Sageli on murdumisel kosta kõva raksatus. Murdumise tagajärjel väheneb koheselt erektsioon ja murru kohapeale tuleb sinikas. Peenisemurruga tuleb koheselt arsti vastuvõtule pöörduda.

Erektsioonid võivad tulla ootamatult

Tavaliselt saab mees erektsiooni, kui tema peenist stimuleeritakse kas füüsiliselt või ta mõtleb seksi peale. Kuid erektsioonid võivad tulla ka täiesti ettearvamatus kohas ilma füüsilise või vaimse stimulatsioonita. Nii et naine, kui su mehel läheb ühtäkki kõvaks, võib põhjuseks olla miski muu, kui see kaunitar, kellele ta sinu arvates silma tegi.

Keskmine peenis on tegelikult üsna lühike

Mehed suhtuvad peenise pikkusesse tihti liiga tõsiselt ning mõtlevad, et neil on teistest lühem. Kuid tõde on see, et keskmine peenise pikkus on 13-15 cm! Samuti kardavad paljud mehed, et 13 cm pole piisav naise rahuldamiseks, kuigi see pole nii ning üle maailma panevad mehed oma 13 cm-iga iga päev naisi särama. Suured peenised on tegelikult üsna haruldased ja enamiku naiste jaoks pole suurus oluline. Maailma pikima peenise (üle 33 cm) omanik elab viimaste andmete kohaselt koos emaga, seega pole suurus tähtis.

Selle välimus ei ole päritav

Millegipärast on liikvel müüt, et poja peenis oleneb suuresti sellest, milline on ta isa suguelund, kuid see pole nii. Samamoodi ei olene ka naise tupe välimus oma ema tupest.

Suur osa meestest ei peaks kasutama XL-suuruses kondoomi

Arvestades peenise keskmist pikkust, ei peaks suur osa meestest kasutama XL-suuruses kondoome. Kuid väga paljud mehed ostavad siiski kõige suuremaid kondoome, ilmselt sooviga tõestada nii endale kui teistele, et omavad massiivset peenist. Selline teguviis on aga väga rumal - kasutades liiga suurt kondoomi, võib kaitsevahend alt vedada ja kaasa tuua soovimatu raseduse või suguhaiguse.

Munandite turse on täitsa tõsi

Paljud naised ei usu mehi, kui nood väidavad, et munandid hakkavad ebamugavalt paisuma, kui naine pikka aega seksi andnud pole. Nad usuvad, et antud väide on vaid vabandus seksi saamiseks. Munandite turse on aga täitsa tõsi ja parim ravi selleks on seks. Vedeliku kogunemine munanditesse ja eesäärmesse võib olla väga valulik. 

Peenise suurus ei olene kinga või käe suurusest

Paljud naised ja ka mehed elavad illusioonis, et kui mehe kinganumber on suur või tal on suured käed, siis järelikult on tal ka suur peenis. See ei ole tõsi.

Alkohol tapab erektsiooni

Kui mees on õhtu jooksul liiga palju joonud, ole valmis pettumuseks magamistoas, sest alkohol võib põhjustada erektsiooniprobleeme. Ka mõningad ravimid võivad probleeme põhjustada. Lühidalt - mida rohkem mees joonud on, seda raskem on tal erektsiooni saavutada.

Erekteerunud peenise suurust ei saa järeldada lõdvast peenisest

Kui mehe peenise pikkus pole lõdvalt just kõige suurem, ei ütle see midagi erektsiooni kohta. Paljud arvavad, et kui puhkeasendis on peenis suur, siis järelikult on erekteerunud suguelund veelgi suurem. Puhkeasend ja erektsioon pole mitte mingil viisil teineteisega seotud. See, mis muidu on väike, võib erektsiooniga olla väga suur.

Suur osa meestest pole ümberlõigatud

Ameerikas lõigatakse 60% meestest ümber erinevatel usulistel või isiklikel põhjustel, kuid üle maailma on ümberlõigatud meeste arv väga väike - kõigest 10-15% vahel.