Reklaam sulgub sekundi pärast

„Maskis laulja“ kaks vägevat lisategelast on selgunud!

Maskis laulja
Maskis laulja, Pull — FOTO: AS All Media Eesti

Kevade suursaate „Maskis laulja“ kõik kümme tegelast on selged - täna avalikustati TV3 poolt veel kaks vägevat ehk Puuma ja Pull.

Senistele tegelastele lisandunud Puuma ja Pulli kostüümide autor on Liisi Eesmaa, kes tunnistab, et maskide all on peidus tugevad ja väekad karakterid. „Pull on väga leegitsev, tuline, kirglik ja võitlusvalmis, kostüümist leiab punki ja glämmrokki. Puuma on salapärane, müstiline, tugev ning inspiratsiooniks näiteks ka samurai printsid,“ kirjeldab Liisi Eesmaa, märkides, et ta polegi varem kellelegi nii tumedates toonides kostüümi teinud kui Puumale.

Maskis laulja
Maskis laulja, Puuma — FOTO: AS All Media Eesti

Sel pühapäeval näeb „Maskis laulja“ saates aga Elevanti, Kuningat, Seebiooperit ja Flamingot, kes vaimustavate etteastetega üllatavad ning nii detektiividele kui ka vaatajatele põnevat mõistatamist pakuvad.

„Maskis laulja“ neljanda hooaja avasaates astusid rahva ette Vampiiri, Kiisu, Triibulise ja Saunaviha kostüümidesse peitunud tuntud inimesed. Saate lõpus langetas maski Triibuline, kelleks oli särav Katri Teller. Katri esitatud lood olid „Euphoria“ ja „Paus“.

„Maskis laulja“ teine saade Franz Malmsteni juhtimisel alustab TV3s pühapäeval kell 19.30.

Erileht: https://www.tv3.ee/tv3/saade/maskis-laulja/

Facebook: https://www.facebook.com/maskislaulja

Instagram: https://www.instagram.com/maskislaulja/