Reklaam sulgub sekundi pärast

MILLINE TÄHEMÄRK on kõige hajameelsem?

Kõik kaksteist tähemärki on erinevad ja seda nii oma loomuselt kui ka nägemuselt elust - kes peab olulisemaks karjääri, kes perekonda ning kes eelistab lihtsalt ilma kohustusteta läbi elu kulgeda. Kui aga rääkida märkide loomusest, siis milline neist on kõige hajameelsem?


Kõik kaksteist tähemärki on erinevad ja seda nii oma loomuselt kui ka elunägemuselt  kes peab olulisemaks karjääri, kes perekonda ning kes eelistab lihtsalt ilma kohustusteta läbi elu kulgeda. Kui aga rääkida märkide loomusest, siis milline neist on kõige hajameelsem?

Selleks märgiks on Kaljukits.

Kaljukitse näol on tegemist ääretult tööka ja ettevõtliku märgiga, kes seab endale lugematul arvul ülesandeid ning usub, et kõik on võimalik, kui väga palju vaeva näha.

Kaljukits on tööle pühendunud ning kõik need kohustused, mis ta endale võtnud on, tähendavad ühtlasi ka seda, et tihtipeale unustab ta mitmed tegemist vajavad asjad sootuks ära, sest kõike korraga siiski teha ei ole võimalik.

Kaljukits kulgeb läbi elu, nähes väga palju vaeva  kui tal on perekond, on tal lihtsalt topeltkohustused ning ta keskendub korraga karjäärile ja laste kasvatamisele. 

Antud märk on range loomusega ja nõuab palju nii endalt kui ka teistelt, samas unustades tihtipeale ära mitmeid kokku lepitud asju ja neid tuleb talle ise meelde tuletada.

Allikas: Higherperspectives