Reklaam sulgub sekundi pärast

Noored näitlejannad soovitavad: „Täna algav „Valetamisklubi“ on tohutult põnev!“

Mirt - Amanda Rebeca Padar
Mirt - Amanda Rebeca Padar — FOTO: AS All Media Eesti

Täna õhtul jõuab TV3 vaatajateni uus kodumaine originaalsari „Valetamisklubi“, kus hakkab lahti hargnema intrigeeriv ja üllatavate süžeepööretega lugu, mis tegijate endi sõnul on tohutult põnev.

„Valetamisklubi“ haarava loo käivitab noore ambitsioonika ajakirjaniku Helenani (Maria Teresa Kalmet) jõudev vihje minister Karl Kullamaa (Martin Algus) kohta, kes väidetavalt olevat ahistanud alaealist tütarlast. Kuigi tõde võib olla hoopis mujal ja tegelikkus kordi keerulisem, kui asjad tunduvad, algab kirglik nõiajaht ministrile, et tema elu täielikult hävitada ja mees tühistada.

„See on tohutult põnev lugu!“ kinnitasid täna Star FM Hommikuprogrammis sarja tutvustanud noored näitlejannad Amanda Rebeca Padar (Mirt) ja Anne Mari Saks (Teresa). „Stsenaariumit lugedes sai kiirelt selgeks, et sündmuste kulgu ja süžeepöördeid pole kohe kuidagi võimalik ette aimata,“ täpsustas Anne Mari. Neiud läbisid edukalt sarja castingu ning koos Päike Triinu Tamme kehastatava tegelasega (Sofia) on neil rollid Valetamisklubis, kus sepitsetakse salajasi plaane.

Sarja stsenaariumi on kirjutanud Reeli Reinaus ja Katariina Libe ning produtsent, režissöör ja operaator on Ergo Kuld, kelle sõnul pole kunagi varem sellise teemapüstitusega kodumaist sarja Eesti telekanalitesse jõudnud. „Lugu on väga kaasaegne, haarav ja süžeepööretega, mis krutivad loo kulgedes põnevust aina juurde- Ahistamise-tühistamise teemad on vägagi päevakajalised ning sari paneb kindlasti kaasa mõtlema, kõnetades nii noori kui ka vanemaid vaatajaid,“ märgib Kuld.

„Valetamisklubi“ värvikates rollides on Martin Algus, Kaspar Velberg, Maria Teresa Kalmet, Ursula Ratasepp, Andres Mähar, Maarja Jakobson, Karin Rask, Saara Pius jpt. Tuntud näitlejate kõrval teevad kaasa ka paljud noored talendid: Amanda Rebeca Padar, Miia Liisa Riikoja, Anne Mari Saks, Päike Triinu Tamm, Mirt Oja jt

„Valetamisklubi“ alustab TV3s täna kell 21.30.

ERILEHT:

https://www.tv3.ee/3-portaal/tele-ja-kino/valetamisklubi/