Reklaam sulgub sekundi pärast

ŠOKEERIV VIDEO: naine määris endale menstruatsiooniverd näkku ja maitses seda

26-aastane endine juuksur Yazmina Jade, kes töötab praegu hingeravitsejana, avaldas video sellest, kuidas ta endale menstruatsiooniverd näkku määrib. Naise sõnul soovis ta selle rituaaliga näidata, et päevad on loomulik asi ning neis ei ole midagi häbiväärset ega rõvedat, kirutab Daily Mail. 

Yazmina rääkis videos, et püha rituaal oli sooritatud selleks, et oma kehaga taas ühendust leida. "Naistena oleme enda kehast ühiskondliku häbi tõttu eemaldunud. Otsustasin menstruatsioonivere endale näkku määrida ja seda maitsta, et see osa endast tagasi saada. Tunnen, et selle rituaaliga tugevdasin sidet enda ja oma keha vahel," lausus ta.

Inimesed on video all kommenteerinud, et naine on rõve ja peast haige, kuid Yazmina ei lase ennast negatiivsetest kommenteerijatest häirida ning vastas neile, et ta pole ennast mitte kunagi paremini tundnud kui pärast seda rituaali.

Selle õõvastava näomaskiga soovib Yazmina öelda naistele, et nad ei pea oma menstruatsiooniga salaja tegelema, vaid see on loomulik osa elust.