Laulja Janne Saar: ebatervislik toit rikkus minu näonaha

Laulja Janne Saar: ebatervislik toit rikkus minu näonaha

See, mida me sööme mõjutab väga suurel määral ka meie välimust ja eriti näonaha olukorda. Ükski kosmeetikavahend ei toimi nii tõhusalt kui õige toitumine ja seda teab ka lauljatar Janne Saar, kes teismeeas pidevalt oma näonahaga hädas oli.  Täna tal seda muret enam pole ja just sel põhjusel tundsimegi huvi, kuidas Janne oma näonaha korda sai ja mida ta sööb, et seda korras hoida.

See, mida me sööme, mõjutab väga suurel määral ka meie välimust ja eriti näonaha olukorda. Ükski kosmeetikavahend ei toimi nii tõhusalt kui õige toitumine ja seda teab ka lauljatar Janne Saar, kes teismeeas pidevalt oma näonahaga hädas oli.

Täna tal seda muret enam pole ja just sel põhjusel tundsimegi huvi, kuidas Janne oma näonaha korda sai ja mida ta sööb, et seda korras hoida.

Janne teab juba ette, et kui ta magusat sööb, siis see paistab peagi välja ka tema näost ja üldse mitte heas mõttes. “Kohe kui magusa söömiseks läheb, pean arvestama tagajärgedega, sest ma olen suhkrule väga tundlik. Teismelisena oli mul näonahaga päris palju probleeme. Olukord läks paremaks alles siis, kui hakkasin oma toitumisele rohkem tähelepanu pöörama ning korra kuus näohoolduses käima,” meenutab Janne.

Janne sõnul mõjutab söömine naha olukorda isegi rohkem kui kreemid ja muud nahahooldustooted. “Toit on ilusa naha puhul kõige tähtsam. Sul võivad olla kõige kvaliteetsemad tooted, aga kui sööd iga päev šokolaadi ja saiakesi, siis ei ole sellest kasu. Kui ma lisasin oma menüüsse supertoidud nagu goji-marjad ja chia-seemned, märkasin väga suurt erinevust ja seda oli tunda nii seespidiselt kui ka välispidiselt,” muigab Janne, kes armastab tervislikku toitu.

Kuid magusast täielikult loobuma ka ei pea. “Näiteks lusikatäis mett ja puuviljad rahuldavad magusaisu väga hästi. Samas ma olen kuulnud, et magusaisu pidi tähendama seda, et keha vajab rohkem vett,” muigab Janne.

 

Karin Karu