Reklaam sulgub sekundi pärast

Laura kannab enda uues muusikavideos 24 sordist valmistatud lillekleiti

Buduaar

Laura Põldvere
Laura Põldvere — FOTO: Rauno Liivand

Täna ilmus Laura kevadise singli „Lilled jäävadki Sulle“ video, mille tegemiseks pani ta kokku dream team’i. Lisaks Magnus Müürsepale ja Alice Aleksandridi’le oli sel korral stilistikaga nõu andmas noor ja põnevate lahendustega disainer Tim Bluz.

„Vaatamata loo kõlale, ei tahtnud me, et selles videos oleks ma ümmargusel laval, diskopall peakohal.

Kontrastne pildikeel on loodud selleks, et tõmmata tähelepanu loo sõnumile,“ nendib Laura. „Tahtsime jutustada lugu konfliktist inimese sise- ja välise maailma vahel ning kasutada selleks väga piiratud setti, kus samas kaadris on lilled ja roostes põrand,“ ütleb produtsent Magnus Müürsepp. „Inimese katkine sisemaailm on see sama kinnine ruum seal videos. On hull kui inimene satub oma emotsioonide lõksu, veel hullem aga on see, kui on võimalus sealt põgeneda, aga inimene ise ei soovigi lahkuda,“ lisab ta.

Laura on figureerinud muusikamaailmas nii jazz-, eksperimentaal- kui popartistina. Viimasena lausa niivõrd edukalt, et temast on saanud möödunud aastakümne enimmängitud artist Eesti raadiojaamades. Laura on välja andnud 10 albumit, võitnud Eesti Muusikaauhindade naisartisti tiitli ning esindanud Eestit Eurovisionil 2 korda. Laura osales eelmise aasta veebruaris Soome suurimas teleshow's UMK – Uuden musiikin kilpailu, kus saavutas 300 artisti hulgast seitsmenda koha ning millel oli 1,9 miljonit vaatajat. Sel talvel tõi ta kuulajateni uue virtuaalse kontserdi projekti digilaura.com.