Lauri Pedaja: Olen nii mõnegi naise köögist välja visanud!

„Pole olemas midagi hullemat kui loll naine!“ teab näitlejana ja juuksurina leiba teeniv Lauri Pedaja täpselt, millised naised talle meeldivad, millised ei meeldi. Just naistest, suhetest ja armastusest me Lauriga rääkisimegi.

„Pole olemas midagi hullemat kui loll naine!“ teab näitlejana ja juuksurina leiba teeniv Lauri Pedaja täpselt, millised naised talle meeldivad, millised ei meeldi. Just naistest, suhetest ja armastusest me Lauriga rääkisimegi.

Milline naine püüab sinu pilku?

Milline naine püüab minu pilku … hmm … Kindlasti enesekindel ja sirge seljaga. Enda väljanägemise eest hoolitsev. Avara silmaringiga. Kindlasti ka sotsiaalne ja oma arvamusega.

Mis on sinu puhul naise juures täielik turn off?

Pole olemas mitte midagi hullemat kui loll naine. Siinkohal ma ei pea silmas tohult häid hindeid koolis, vaid vaimset intelligentsi.

Milline on kõige meeletum tegu, mida oled tüdruku südame/tähelepanu võitmiseks teinud? Või on mõni tüdruk sinu tähelepanu võitmiseks midagi erilist korda saatnud? 

See kõlab nüüd hirmus egolt, kuid ma ei ole pidanud kunagi naiste tähelepanu saamiseks väga palju võimlema. Mul on lihtsalt jopanud sellega, et oskan oma suud rääkimiseks kasutada. Kuid eks elus ole igasugu lollusi tehtud, et rohkem silma paista. Minu arust on naiste poolt juba see päris suur eneseületus, kui nad ise rääkima tulevad.

Kas sa pead end romantiliseks meheks?

Kindlasti ei ole ma Hollywoodi filmi stiilis romantik. Mul on omad hetked, kus minust midagi sellist välja kiirgub. Pigem pean ennast siiraks inimeseks. Romantikuks olemine on minu jaoks kuidagi liiga pingutatud olek. Ma tahan teha üllatusi ja kingitusi siis, kui ma tunnen, et see tuleb hingest, mitte siis, kui tundub, et see oleks romantiline. Kodus küünlaid ei põleta, vannis šampust ei joo ja roosiõielehtedega voodeid kindlasti ei kaunista.

Millal on mehel õige aeg pere luua? Millal sina tahaksid isaks saada?

Mehel on õige aeg pere luua siis, kui ta on suguküpseks saamise ja suguküpsuse lõppemise vahepeal. Iga mees loob oma pere siis, kui ta seda ise tahab ja kõik pisiasjad klapivad. Mina tahaksin isaks saada siis, kui tunnen, et olen ise piisavalt suureks kasvanud. Kui ma praegu peeglisse vaatan ja ennast isana ette kujutan, siis see ajab pigem naerma. Praegu ma kindlasti veel ei sooviks lapsi. Mul enda elu veel elamata.

Mis muudab naise seksikaks?

Naise muudab seksikaks see, kui naine teab, et ta on seksikas.

Kummad on kuumemad: kontsad või tennised?

Vaat see oleneb juba sellest, kuhu minek, kellega minek, mida tegema, miks tegema. Teater ja tennised on kindlasti out. Trennisaal ja kontsad on out. Teater ja kontsad on in. Trennisaal ja tenkarid on okei. Aga kuna ma olen ise päris jupats, siis kontsakingad tekitavad natukene eelarvamusi. Tänini olen hakkama saanud, sest ega mina neid kontsi ja tennareid kanna – peamine, et naisel mugav oleks. Natukene ebameeldiv on kontsadel vinguv naine.

Me kõik oleme teinud oma suhetes vigu. Milliseid vigu oled sina oma eelmistes suhetes teinud ja mida sa neist õppinud oled? 

Rääkima peab. Ilma rääkimata on jube keeruline suhtes olla. Tuleb rääkida ka ebameeldivatel ja ebamugavatel teemadel. Üksinda nurgas mossitades mõtled ennast lolliks ja peas on ainult küsimused. Kaaslasega rääkides on ka vastused ja lahendused.

Mis sa arvad, kas seks esimesel kohtingul võib viia suhteni?

Muidugi. Üheöösuhe on ju ka suhe. Ise ma muidugi ei tahaks endale naist, kes esimesel kohtumisel voodisse ronib. 

Kas sul on kunagi olnud ka celebrity crush’i ehk millisesse naisstaari sa salamisi kiindunud oled/olid?

Kiindunud kohe kindlasti pole olnud, pigem sümpaatiad. Mulle on meeldinud erinevad naisstaarid muudel põhjustel. Kas siis meeletult hea ja täpne näitlejatehnika, sotsiaalne sõnum, muusika, soeng jne. 

Näitlejana tuleb sul sageli osaleda ka intiimstseenides, kui raske see sinu jaoks on? Kuidas sinu elukaaslane sellega lepib?

Minul kui natukene kogenud näitlejal ei ole õnnestunud kunagi intiimstseenis osaleda. Pahadele poistele lihtsalt ei anta naisi kõrvale. Pole isegi musi teinud. Kallistanud olen, kuid see tänapäeval ei lähe vist enam arvesse.

Teleseriaalis „Köök“ on sul kanda kokaroll. Kuidas on aga päriselus – kas armastus käib kõhu kaudu? Kui oluliseks pead seda, et naine oskaks hästi süüa teha või meeldib sulle endale pigem olla kodus kokk?

Loomulikult mulle meeldib, kui naine oskab süüa teha. Päris hea on koju tulla, kui söök on valmis. Mulle meeldib ka väga koos süüa teha, sest siis läheb libedamalt ja on lõbusam. Üksi võib osa roogade puhul ennast lolliks rabeleda. Kööki satun ise tegelikult üpriski harva, kuna pole sellist aega, et hullult kokata ja möllata. Aga kui tuhin peale tuleb ja aega on piisavalt, siis saan enamasti ikka kõigega hakkama. Ma võin vist öelda, et oskan süüa teha küll. Olen nii mõnegi naisterahva köögist välja visanud ja ise edasi toimetanud. (Naerab – toim.)

Milline on parim viis murtud südame ravimiseks?

Lõbutseda ja eluga edasi minna. Tegevust peab olema. Veeta palju aega sõpradega, kellega sul on reaalselt hea koos olla ja maailma parandada.

Mida ei peaks naine mehele kunagi andestama?

Ma ei tea, mida naine ei peaks mehele kunagi andestama, eks see ole iga naise enda asi. Inimestel on erinevad valupiirid. Mõne jaoks on suudlus surmanuhtlust väärt, teise arust pole see mingi probleem. Maitse asi.

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar talv 2015