LAURI PEDAJA PALJASTAS kogu tõe oma suhte kohta

Staarjuuksur ja näitleja Lauri Pedaja südame vallutas eelmisel sügisel nooruke Gethel Burlaka. Noored tulid esmakordselt avalikkuse ette Tallinn Fashion Week`il ning sestsaadik on nad lahutamatud olnud. Hiljuti paljastas Lauri oma Instagrami kontol kogu tõde noorpaari suhte kohta. 

Lauri Pedaja, kes poissmehena elas vahepeal Austraalias, reisis ringi Aasias ning otsis Eestisse tagasi tulles naist isegi Tinderist, on tänaseks enda kõrvale leinud selle õige. Tegu on tumedapäise Gethel Burlakaga, kes on osanik õigusabi firmas. Oma hiljutises sotsiaalmeediasse postitatud fotol rääkis Lauri lähemalt noorte suhtes. 

“Ja nüüd see hetk, kus kõik tüübid vaatavad, et miks nii püss tsikk sellise tsordiga koos on? Ja tsikid vaatavad, mõtlevad kaasa ja nõustuvad. Aga miks siis on?

Äkki sellepärast, et tal on nii sirge selg? Või sellepärast, et tal on veitsa feimi, raha tal ju pole? Või siis hoopis sellepärast, et…krdi mina ka ei tea ju…küsige @getxel käest seda, miks selline püss minuga koos on. Aga näed, on. Ja mina olen rahul,” kirjutas Lauri pildi juurde.