LAURI PEDAJA RÄÄKIS, millal nad pruudiga lapse saavad

LAURI PEDAJA RÄÄKIS, millal nad pruudiga lapse saavad

Sel reedel astuvad Karl-Erik Taukari juhitud meelelahutuslikus telesaates “Tunnen sind läbi ja lõhki” ühe paarina rahva ette Lauri Pedaja koos oma armsa kaasa Getheliga. Uudised.ee uurisid noortelt, kumb neist temperamentsem on ja mis nad laste saamisest arvavad?

Mõlemad kinnitavad kui ühest suust, et see, kumb neist malbem ja kumb temperamentsem on, oleneb täiesti päevast. “Me oleme kaks tulekera. Sa ka oma slaavi verega suudad ikka korralikult keerutada seda janti ülesse. See sõltub hästi palju päevast, et kuidas kummalgi päev on olnud. Kui mul on halb päev, siis olen mina tulekera ja Gethel on rahulik ning vastupidi,” vastas Lauri ning lisas, et päeva teeb tema jaoks halvaks see, kui asjad ei lähe nii nagu tema tahab. 

“Me oleme aru saanud, et selle asja nimi on elu. Raske on leppida, kui asjad ei lähe nii nagu sa tahad. Sa annad endast kõik, aga sellest ei piisa, siis ajab ikka endast välja vahepeal natuke,” selgitas ta. 

Millal paar aga pisipere peale mõtlema hakkab? “Eks vaatab, kuidas jumal annab. Kui tuleks, siis kätt ette ei paneks, ütleme nii,” vastas Lauri. 

Sarnased artiklid