LENNA KUURMAA elab kallimaga karantiinis: “Olen õnnelik, et ei pea praegu üksi olema”

Buduaar

erakogu

Armastatud lauljatar Lenna Kuurmaa tegi avameelse postituse, mis kahtlemata paneb mõtlema.

Tubli ja tegus naine elab juba mõnda aega koos oma kahe tütre Ami ja Matilda ning kihlatu Lauri Mäesepaga Setomaal, kus elu käib hoopis teises tempos – ei ole pealinnale omast kiirustamist.

Lenna tõdeb, et nad elavad praegu täielikus eraldatuses, karantiinis ja seda juba viimased kaks nädalat. Kuid ta ei mõista, miks paljud teised eestlased seda ei tee. “Mis peab juhtuma, et olukorra tõsidus kohale jõuaks? Keegi peab surema? Palju peab surema? Sõber peab surema? Perekonnaliige? Aga surebki, iga päev ja jätkuvalt … Ja väga palju. Jah mitte Eestis, aga mujal! Mida mõtlevad need, kes endiselt poodides ja massides ringi liiguvad? Miks ei hooli?”

Tegevusi Lennal ja tema perel maal viibides jätkub. “Vana laut sai maha võetud. Oli teine täitsa mäda. Jess töövõit. Vana hein tuleb põletada. Lauril on kõvasti palke saagida. Tegemist jagub. Üleüldse olen ma väga õnnelik, et ei pea sel keerulisel ajal olema üksi …,” tõdeb naine.

Eile aga viis Lenna naabritele isetehtud tatraküpsiseid ja sai vastu põdraliha. “Maal jagatakse ka saadusi. Linnas saab kindlasti sama teha, jätad naabrile purgikese suppi või pooled plaadi pealt tulnud kaerahelbepätsid ukse taha.”

Foto: Instagram