LENNA KUURMAA SAI endale andeka trennikaaslase

LENNA KUURMAA SAI endale andeka trennikaaslase

Armastatud lauljatar Lenna Kuurmaa oli hiljuti personaaltreeneri käe all raskuseid tõstmas, kui ühtäkki avastas, et koos temaga teeb trenni ka eriti mehine ja tugev meesterahvas – Eesti parim meestennisist Jürgen Zopp. Vahvast ühistrennist postitas Lenna video ka enda ametlikule Instagrami lehele. 

Lenna on juba koolipõlvest saadik tubli sporditüdruk olnud ning näiteks kooliajal seisis naine lausa raske valiku ees: kas sport või muusika. Kuna poolikult ei tahtnud ta kumbagi teha, pidi kaunitar emma-kumma valima. Kuna juba siis kiskus Lenna südant rohkem helide ja meloodiate poole, siis valis ta muusika. 

Sportimist pole ta siiski siiani jätnud ning juba mõnda aega on Lenna ka jõusaalis rassimas käinud. Sellel nädalal sattus ta täiesti juhuslikult treeningvideo peale koos Zoppiga, kes taustal sangpommidega kükke teeb.

Zopp alustas profikarjääri 2008. aastal ning praegu treenib ta soomlasest treeneri Kim Tiilikaineni käe all. Oma karjääri jooksul on mees mitmel korral maailma saja parima reketi sekka jõudnud. Kõrgeima koha saavutas Zopp 2012. aastal olles maailma 71. reket.

 

Sarnased artiklid