LESBI VÕI MITTE? BLOGIJA MARI-LEEN ALBERS rääkis kõik ausalt välja

Julge sõnavõtuga blogija Mari-Leen Albers ja tema abikaasa Meelis Tomson, keda veel mõned aastad tagasi teati seltskondades ka nimede Tipp ja Täpp näol, on õnnelikult abielus ning neil on poeg Hedon. Kummalisel kombel on liikvel aga jutud, justkui Mari-Leen ei olegi meestest huvitatud ning et Meelis on hoopis gay.

Julge sõnavõtuga blogija Mari-Leen Albers ja tema abikaasa Meelis Tomson, keda veel mõned aastad tagasi teati seltskondades ka nimede Tipp ja Täpp näol, on õnnelikult abielus ning neil on poeg Hedon. Kummalisel kombel on liikvel aga jutud, justkui Mari-Leen ei olegi meestest huvitatud ning et Meelis on hoopis gei.

Mari-Leen tegi sel teemal hiljuti ka oma blogisse sissekande, kus ta teatab, et talle aitab nendest juttudest. “Ma ei saa aru mõnest inimesest. Kes järjepidevalt käib siin blogis soigumas, et Meelis või meie peaks kapist välja tulema? Kui kaua või mida peab nagu tegema, et inimesed ei tembeldaks üht meist homoks? Ma üldse ei saa aru, kust see tuleb? Miks Meelis peaks gei olema? Millest seda järeldatakse? Või mina lesbi? Lihtsalt kuna oleme vabameelsed? Seletage mulle ka, palun,” kirjutab ta.

Kui esialgu oli see Mari-Leenu jaoks isegi naljakas, siis tänaseks on asi naljast kaugel. “Algul on naljakas, lõõbid kaasa, haha, äkki olemegi kapis. Siis viskab üle ja lõpuks tahaks lihtsalt sellised kommentaatorid üle t**a saata! Siis saan aru, et pole mõtet tuuleveskitega võidelda ja siis ikkagi tunnen, et tahaks nagu midagi öelda. Aga mida ma ütlen? Sada korda korrutatud tõde, et kumbki meist pole homoseksuaalne? Kaua võib? Nagu päriselt, kopp on ees sest homojutust. Kas inimene ei või olla vabameelne? Nautida nii-öelda teistsugust meelelahutust? Käia läbi homodega ja nendega koos peol. Kohe peab ise homo olema, et seda teha?”

Ta tunnistab, et neile tõepoolest meeldib pigem homodega samas seltskonnas pidu panna ja seda põhjusega. “Ma ei tea, minu parimad peod on olnud homodega ja homoklubides. Keegi ei tallu otsas, ei lörista sulle mingit larbet peale või kui, siis vabandab sajaga, mitte ei mühise mööda. Üldiselt geiklubides ei lööda kellelgi nina veriseks, ei laliseta ja mögiseta ja kommenteerita kõva häälega piffe. Lihtsalt kui raske on aru saada, et me naudime teistsuguseid inimesi ja pidusid kui keskmine inimene? See, et me käime geidega peol, ei tee meist endast geisid.”

Loe täispikka blogipostitust siin