LIINA RANDPERE RÄPISÕJAST: “Minu ja Marteni vahel on kõik läbi!”

Pühapäevaõhtuses humoorikas tele-show‘s “Legendide lahing” osalesid seekord telenägu, raadiohääl ja treener Liina Randpere ning laulja Marten Kuningas, kes vastakuti räppisid. Küsisime Liinalt, kas antud kogemus oli tema jaoks esmakordne ning kuidas jäi ta rahule räpisõjas osalemisega. 

“Mul on räppimisega natuke kokkupuudet olnud küll, aga kas seda saab just kogemuseks nimetada. Nimelt tegime Uuno raadios kunagi meelelahutusprojekti, kus kaks muusikapala omavahel võistlesid ning kaotaja pidi Põhja-Tallinna lugu räppima, aga see polnud loomulikult nii tõsine projekt. Antud mastaabis oli tegu siiski esmakordse kogemusega,” sõnas Liina. 

Ta avaldas, et jäi räpisõjas osalemisega väga rahule ja väga kihvt kogemus oli: “Vahepeal on väga äge teha midagi väljaspool oma mugavustsooni ja midagi, mis paneb sind pingutama. Mitte, et lased silmadega üle ja teed külma kõhuga ära. Kogu see ettevalmistus ja kõva häälega laulmine – väga teistmoodi kogemus oli.”

Mentor Genkaga sujus Liina sõnul koostöö väga hästi: “Genka sai sellest ülesandest väga hästi aru. Ta mõistis, et algajad hakkavad räppima ja sellest tulenevalt tegi ta ka sõnad. See oli väga suur vastutulek tema poolt, et ta tegi sõnad lastelaulude stiilis ja nii, et ka algaja sai pihta. Ülejäänud harjutamine tuli loomulikult endal ära teha, aga Genka andis vahepeal ka paar suunavat näpunäidet.”

Küsimuse peale, kuidas on peale saadet suhe Marten Kuningaga, hakkab Liina naerma ja tõdeb, et nende vahel on kõik läbi. “Tegelikult on väga head suhted. Kui teineteist koridori peal nägime, siis tõmbas suu kõrvuni ja võttis naerma. Kuigi mõned sõnad kõlavad solvavalt, siis tegu on ju meelelahutusega – meie julgeme veel teineteisele otsa vaadata ja tere öelda.

Isegi kui hakkasid vahepeal mõtlema, et äkki ta kirjutaski selle lause sisse, sest päriselt mõtlebki nii, siis see oli ikkagi nali. Tuleb ikka huumoriga võtta, mitte hinge. Mida rohkem üle võlli keeratakse, seda toredam on ju televaatajal,” lisas ta. 

Karjäärimuutust Liina enda sõnade kohaselt siiski veel ei plaani: “Minu töö ja tugevus on siin, kus ta praegu on. See oli selline ühekordne projekt ja minust Eesti räppijatele konkurenti ei saa. Kuigi ehk võiks ju isegi mõelda sinnapoole, sest naisräppijaid meil ju eriti ei ole…” Liina hakkab naerma ja tõdeb, et jääb pigem siiski oma liistude juurde.