LIIS LASS PALJASTAS tõe: mis Soome lennujaamas tegelikult juhtus?

LIIS LASS PALJASTAS tõe: mis Soome lennujaamas tegelikult juhtus?

Täna lahvatas Eesti meedias skandaalimõõtu uudis sellest, kuidas seltskonnakaunitar ja ettevõtja Liis Lass ennast väidetavalt Soome lennujaamas koos mehega purju jõi ning lõpuks niigi hilinenud lendu veel enam edasi lükata lasi. Ajakirjas Kroonika avaldatud loost jääb mulje justkui Liis oli niivõrd purjus, et ta vajas püsti seismiseks mehe tuge. Ent mis lennujaamas tegelikult juhtus?

Täna lahvatas Eesti meedias skandaalimõõtu uudis sellest, kuidas seltskonnakaunitar ja ettevõtja Liis Lass ennast väidetavalt Soome lennujaamas koos mehega purju jõi ning lõpuks niigi hilinenud lendu veel enam edasi lükata lasi. Ajakirjas Kroonika avaldatud loost jääb mulje, justkui Liis oli niivõrd purjus, et ta vajas püsti seismiseks mehe tuge. Ent mis lennujaamas tegelikult juhtus?

Kroonika lugu põhineb tundmatu inimese kommentaaridel, kes kusjuures ise ajakirjaga ühendust võttis, et Liisist lugu meediasse paisata. Selleks pidi ta Liisi ilmselt üsnagi pingsalt jälgima, aga see, mida keegi oma vaba ajaga lennujaamas peale hakkab, on muidugi inimese enda valik. Pealtnägija sõnul tarbis Liis lennujaamas ohtralt alkoholi ja oli selgelt purjus. Liisi abikaasa olevat siiski olnud piisavalt adekvaatne, et ta aitas naisel ka mekutamisest tingitud pehmemat põlve sirgena hoida. Lennukisse Liis, tema abikaasa ning kaasas olnud pisitütar paraku ei jõudnudki, sest lennujaama töötajad soovisid Liisi ja tema abikaasaga veel enne õhulindu paigutamist rääkida – sellest keelduti ja paluti politseid.

Kuid kas Liis oli tõepoolest purjus või ehk on tegu ülepaisutatud looga? Liis andis Buduaarile omapoolse kommentaari ja rääkis, mis Soome lennujaamas juhtus: “Muidugi on lugu üle paisutatud. Järelikult pole millestki kirjutada kui ühest suvalise anonüümse inimese fantaasiast tehakse kaanelugu. Olin joonud kaks pokaali šampust. Olin kaine, aga väga heas tujus. Seda ei tohiks küll joobega segamini ajada,” muigab Liis ning ütleb veel, “rohkem päikest ja rõõmu eestlastele.”

Liis saatis ka mõned suvised fotod, et külma kliimasse päikest saata: