LIIS LEMSALU paljastab: kust ta endale ägedaid riideid šoppab

Eelmisel nädalavahetusel leidis Tallinnas Saku Suurhallis aset suurejooneline ostupidu Buduaari Turg LIVE, mis tõi kokku sadu müüjaid ja tuhandeid ostjaid. Turupäev pakkus ka tihedat meelelahutusprogrammi põnevate külaliste, lõbusate mängude, moe-show'de ja tantsuetteastete näol.

Eelmisel nädalavahetusel leidis Tallinnas Saku Suurhallis aset suurejooneline ostupidu Buduaari Turg LIVE, mis tõi kokku sadu müüjaid ja tuhandeid ostjaid. Turupäev pakkus ka tihedat meelelahutusprogrammi põnevate külaliste, lõbusate mängude, moe-show‘de ja tantsuetteastete näol.

Teiste seas oli kohal ka Liis Lemsalu, kes nägi välja eriti originaalne, kandes heledates toonides manteljaki stiilis kleiti. Juurde sobitas Liis musta kaabu ning musta topi, mis moodutasid ühtlasi naiseliku ja samas ka julge kombinatsiooni.

“Seitsmesed uudised” uurisid välja, kust pärineb Liisi stiilne manteljaki stiilis kleit. “Selle ma ostsin tegelikult H&Mi poest. Vist erikollektsioon. Ma saan nende showroom‘is käia ja ägedaid asju leida. Tegelikult on püksid ka, aga neid mul lihtsalt ei ole jalas praegu,” paljastab Liis.