LIIS LEMSALU paljastus: selleks on kindlasti ilusad naised

Ei ole olemas naist, kellel poleks mitte ühtegi nõrkust - tegelikkuses on enamikel neid lausa mitu ja erandiks pole ju ka mehed. Igal inimesel on nõrkusi - olgu need siis väikesed või suured, kallihinnalised või mitte. Nõrkuseks saab pidada nii reisimist, šoppamist, head toitu, magamist kui ka näiteks hoopis kunsti kogumist.

Ei ole olemas naist, kellel poleks mitte ühtegi nõrkust – tegelikkuses on enamikel neid lausa mitu ja erandiks pole ju ka mehed. Igal inimesel on nõrkusi – olgu need siis väikesed või suured, kallihinnalised või mitte. Nõrkuseks saab pidada nii reisimist, šoppamist, head toitu, magamist kui ka näiteks hoopis kunsti kogumist.

Kui aga rääkida lauljatar Liis Lemsalust, siis huvitav oleks teada, mis on tema suurimaks nõrkuseks? Et küsimust pisut kitsamaks tõmmata, uurisime Liisi käest, milline on tema suurim naiselik nõrkus.

Vahel võib ka ühele küsimusele vastuse mõtlemiseks kuluda palju aega, kuid siinkohal teadis Liis vastust kohe ja see vastus võib nii mõnelegi üllatav tunduda.

“Minu suurimaks naiselikuks nõrkuseks on kindlasti ilusad naised,” ütleb Liis kindlameelselt.

Seega ei ole Liisi näol sugugi tegu ei šopahooliku ega ka šokolaadisõltlasega.

Milline on sinu suurim naiselik nõrkus?