LIISA LEETMA AVALIKUSTAS õõvastava kogemuse oma minevikust

erakogu

Be 1st taskuhääling

Andekas jumestuskunstnik ja mõjuisik Liisa Leetma rääkis Sportlandi taskuhäälingus "Be 1st" erinevatest meiginippidest ning oma karjäärist. Lisaks avaldas naine ka ühe traumeeriva kogemuse, mis pani teda järgi mõtlema, kas sotsiaalmeedia karjäär on üldse tema jaoks.

Nii nagu iga sotsiaalmeedia staar on ka Liisa kokku puutunud õelate inimestega. Naine sattus inimeste viharahe alla sellepärast, et avaldas endast foto, kus oli huuled lopsakamaks tuuninud, kandis afropatse ning tänu filtritele paistis nahavärv tumedam kui muidu. “Kui ma selle pildi postitasin, siis ma jäin ise mõtlema, et kas see on okei, sest ilmselgelt pilt ise on nii üles tuunitud kui üldse saab olla. Ma julgelt tegin seal oma huuli suuremaks ja värvifiltrid andsid naha tumedust juurde, nii et I fucked up, aga see teema tuli alles hiljem üles.

Põhiteema oli nende patside pärast. Pilt, mis minust üles otsiti ja millega võrreldi just nagu ma oleksin endale midagi süstinud või midagi endale hullult teinud… Pilt mis minust võrdluseks otsiti, oli kõige halvem pilt kus mul oli välk silma lastud ja ma olin lumivalge. See pole mingi õigustus, aga ma olin nii haavatud sellest, kuidas keegi võtab endale otsuse sind nii öelda hävitada.

Ma saan aru miks see juhtus või enda asjadest mida ma valesti tegin, aga mis mind häiris oli see, et ma sain sadu kirju inimestelt, kes kirjutasid, et ma otsin su üles ja tapan su ära. See ei ole okei. See läks nii süngeks ära. Mul on praeguseks hetkeks mingi paarsada inimest ära blokeeritud. See läks nii käest. See oli väga paha olukord, kuhu ma soovin, et keegi ei peaks sattuma. Ma ei ole halb inimene, ma ei taha kellelegi halba. Inimeste canceldamise kultuur on käest ära läinud.”