LOE, MILLEGA ROSANNA LINTS raha teenima hakkas

LOE, MILLEGA ROSANNA LINTS raha teenima hakkas

Superstaarisaate läbi aegade noorim finalist, Rosanna Lints (20), elab oma südamehääle järgi ning teeb seda, mida ta armastab. Teet Margna ja Kristjan Jõekalda saates “Nädalalõpp Kanal2’ga” rääkis ta oma tegemistest lähemalt ning just seal avaldas ta ka oma teise kire muusika kõrval.

Superstaarisaate läbi aegade noorim finalist, Rosanna Lints (20), elab oma südamehääle järgi ning teeb seda, mida ta armastab. Teet Margna ja Kristjan Jõekalda saates “Nädalalõpp Kanal2ga” rääkis ta oma tegemistest lähemalt ning just seal avaldas ta ka oma teise kire muusika kõrval.

Rosanna, kes on ka ansambli Würffel solist, on viimased viis aastat Tallinnas elanud, ent pärit on ta hoopis suvepealinnast Pärnust. Just superstaarisaade oli see, mis lauljatari Tallinnasse tõi ja peale seda sündiski otsus siia elama jääda. Et muusikuamet on üsnagi ebakindel sissetulekuallikas, tekkis Rosannal peagi vajadus lisatöö leidmiseks ning peale mõningast nuputamist avastas ta enda jaoks kokkamise. “Nüüd töötangi kohvikus Sinilind, samuti muusikust peakoka käe all. Alguses ma ei julgenud laulda, aga nüüd me laulame juba köögis,” naeris Rosanna.

Tõsi küll, kokanduse vastu on Rosanna lapsest saadik huvi tundnud ning juba eelmisel suvel töötas ta Tallinna vanalinnas Vanaturu kaelas Kaarmanni toidupoes-suupistebaaris. Ka mõte minna kokandust õppima on tal peast läbi käinud ja kes teab, ehk ühel ilusal päeval on tal ka kokanduspaberid taskus.