LÕPUKS SEE JUHTUS! BEEBILÕUST, oli ka aeg, et sa seda teed!

LÕPUKS SEE JUHTUS! BEEBILÕUST, oli ka aeg, et sa seda teed!

Jube pikemat aega valitses tuntud räppari Beebilõusta suus üsnagi nukker olukord – nimelt oli mees mingil hetkel suure osa oma hammastest ära kaotanud ning vaatepilt oli trööstitu. Nüüd lõpuks võttis räppar kätte ja tegi oma hambad korda ning tulemus on lausa suurepärane.

Juba pikemat aega valitses tuntud räppari Beebilõusta suus üsnagi nukker olukord – nimelt oli mees mingil hetkel suure osa oma hammastest ära kaotanud ning vaatepilt oli trööstitu. Nüüd lõpuks võttis räppar kätte ja tegi oma hambad korda ning tulemus on lausa suurepärane.

Räppar Beebilõust, kodanikunimega Andrus Elbing, jagas eelmise aasta oktoobrikuus Instagramis videoklippi, mida vaadates oli selgelt näha, et ta on oma hammastest ilma jäänud. Tegu polnud mitte ühe pooliku hambaga, vaid tõepoolest mehe suus valitses tühjus.

Nüüdseks on Beebilõust aga hambaarsti juures käinud ning oma valge naeratuse taastada lasknud. Loomulikult tegi ta videoklipi näol postituse ka oma Instagrami kontole ja seal naeratab ta juba varasemast rohkem ehk siis näitab ka valget hammasterida.

Postitust näed ka Beebilõusta Instagrami kontolt siin

Sarnased artiklid