LUISA RÕIVAS PALJASTAS karmi tõe seoses oma treeningutega

Lisa kommentaar
LUISA RÕIVAS PALJASTAS karmi tõe seoses oma treeningutega
pilt: erakogu

Kolme lapse ema Luisa Rõivas pole eales varem pidanud nii palju trenni tegema, ent suur eesmärk on seatud ja enam alla anda ei saa.

Hiljuti jagas Luisa värskeid emotsioone sellest, kuidas tal siis tegelikult triatloniks treenimisega läheb.

“Vahepeal on unega ikka üsna kehvad lood, sest Uma arvab, et öösiti võiks teha kõike muud kui magada ja see tähendab, et hommikune pulss on juba ärgates 60 asemel pigem 76. Ujumisest hetkel rääkida ei saa, loodan, et see pole totaalselt ununenud ja proovin meenutama hakata mais,” muigab Luisa.

Jooksuga on Luisal aga olukord tunduvalt edasi arenenud. “See on päris väsitav, aga edusammud on tuntavad. Koos Taaviga oleme ka pikemaid 1,5 ja 2 tunniseid intervall-trenne teinud, kus jooks ja kõnd vaheldub 5 minutilise intervalliga ja võib öelda, et neid oskan juba nautida. Täna sain oma elu esimese maanteeratta. Ma ei ole kunagi elus maanteratta sadulas olnud, aga peale tänast esimest 27 km olen mega suures vaimustuses. Kokkuvõtvalt saan öelda, et olen ikka elus, kuulan keha. Kui on valus, ei tee, kui olen väga väsinud, siis puhkan, aga kui on ”ei viitsi” tunne, siis ajan end igal juhul uksest välja …,” tunnistab naine, et laiskusest on asi kaugel.

Sarnased artiklid