LUKSUSDISAINER GERLI CHANTELLE valmistub glamuurseks pulmapeoks

LUKSUSDISAINER GERLI CHANTELLE valmistub glamuurseks pulmapeoks

Luksusmoe disainer Gerli A. Chantelle, keda on tituleeritud ka Eesti Paris Hiltoniks, puhkab hetkel koos kallima Vlad Rannametsaga päikeselises Hispaanias. Gerli avaldas mõned päevad tagasi sotsiaalmeedias postitatud foto all, et ta pole juba 8 kuud puhanud ning tundub, et ka seekord keskendub naine lisaks puhkamisele ka millelegi muule. 

Gerli ja Vlad on koos olnud 2 aastat ning kuigi abieluettepanek tuli naisele üllatusena, oli ta selle üle siiralt õnnelik. “Me väga armastame üksteist ja see oli asjade loomulik käik,” sõnas Gerli Buduaarile.

Kuna pulmad toimuvad juba septembris ning ükski pulm pole täiuslik ilma õige pulmakleidita, on Gerli hetkel kleidi otsinguil. “Ma ei oska veel öelda, kas ostan pulmakleidi Hispaaniast  või mujalt – olen selle õige otsinguil. Öeldakse, et ise ei tohi seda endale teha.”

Ehk siis lisaks puhkuse täiel rinnal nautimisele, on Gerli hetkel Hispaanias ka pulmakleidi otsinguil. Kaunitar avaldas ka sotsiaalmeedias foto, kus ta imekaunist pulmakleiti proovib ning üritab seda ühte ja ainsat leida. Pildi alla kirjutas ta: “Edukas abielu nõuab korduvat armumist, alati samasse inimesesse.”