LUSTAKAD FOTOD: Kuidas veedab vaba aega Marilyn Jurman?

Joogaõpetaja ja tuntud näitleja Marilyn Jurman sai eelmise aasta aprillis esmakordselt emaks. Paar nädalat tagasi avalikustas Marilyn, et järgmised pool aastat veedavad nad perega Hispaania päikese all ning nüüdseks on nad ennast juba ka mõnusalt sisse seadnud. 

Marilyn armastab iga natukese aja tagant sotsiaalmeediasse oma tegemistest pilte lisada ning jälgijaid enda tegemistega kursis hoida. Hiljuti avalikustas kaunitar Instagrami story‘s, kuidas veedab ta oma vaba aega. 

Ilmselt iga emaks saanud naine teab, kui väärtuslik on pisibeebi kõrvalt enesele napsatud aeg. Kui aga parasjagu pole vanavanemaid või elukaaslast käepärast võtta, et natukene lapse kõrvalt hinge tõmmata, siis tuleb ka viimase uneaeg asjalikult ära kasutada. Seda teeb ka Marilyn ning kuna jooga on naisele eriti südamelähedane, tegeleb ta tütar Rumi uneajal just sellega. Marilyn võtab sotsiaalmeediasse postitatud story‘l sisse keerukaid joogapoose ning lõõgastab oma meelt ja vaimu. Ikka selleks, et kui Rumi ärkab, saaks ta jälle rõõmus ja värske olla.