Reklaam sulgub sekundi pärast

“MA LÄKSIN nii kettasse. Kes see värdjas mulle …”

Buduaar

Kristina Pärtelpoeg
Kristina Pärtelpoeg — FOTO: Kristina Pärtelpoeg/Instagram

Elu toob ikka ette olukordi, kus me käitume ootamatult ning ei süüvi piisavalt.

Suunamudija Kristina Pärtelpoeg meenutab seika, mis leidis aset mõned aastad tagasi ning nüüd sellele tagasi vaadates tundub kõik loomulikult naljakas.

Toona Kristina aga rõõmust just lakke ei hüpanud.

Naise lugu on seotud ühe pakikesega, mis talle saadeti.

"Kolm aastat tagasi kirjutas mulle koolikiusamise vastase kampaania korraldaja, et me tahame sinuga koostööd teha ja sulle pakki saata. Olin nõus. Aga, et mulle tuleb väga palju pakke, siis ma unustan suht tihti ära, et mingi pakk tuleb. Ja siis tuli mulle üks pakk ja seal oli sees selline rätik, mille peal oli kirjas "Lehm". Ja ma unustasin ära, et see oli see kiusamisvastase kampaaniaga seotud pakk. Ma läksin tujust nii ära, ma läksin nii kettasse. Ma olin täiega mingi, et kes see värdjas saatis mulle paki, kus rätik, mille peal on kirjas "Lehm". Ma viskasin selle rätiku nurka," naerab Kristina.

Seejärel aga otsustas naise tänaseks eksabikaasa Siim antud paki lõpuni lahti võtta ja oh seda üllatust ... . "Ja siis mingi hetk Siim oli selle paki lahti teinud ja siis tuli välja, et see oli kiusamisvastase kampaania pakk. Ja seal oli tekst veel juures, et sõnad teevad haiget või midagi sellist. Aga ma enne isegi ei näinud seda teksti, sest ma olin nii vihane. Ühesõnaga see koostöö jäi mul kahjuks tegemata."