Kuidas on praegune olukord mõjutanud Madli Vilsari ilurutiini? Inglismaal elav kaunitar tõdeb, et kodus istumine on tõepoolest tema harjumusi ajutiselt muutnud. Ühest küljest on Madlil nüüd rohkem aega kodus süüa teha ja samuti ka trenni teha. Juukseid peseb Madli ikka nii nagu ta neid alati pesnud on. Kuid mis siis muutunud on? "Meikinud olen ma ennast vaid paaril korral. Siis kui tunnen, et tahan paar fotot teha. Samas kui videokõnesid ei ole, siis magamisriietest välja ei roni," muigab Madli. Naine lisab veel, et kui otsest vajadust ei ole, siis riideid ta vahetama ei kipu ja meiki tegema samuti mitte. "Põhimõtteliselt kaks korda vist olen saanud teksad jalga ja meigi peale."
Buduaari pulmapeo võitjad 2025 Kaisa ja Tanel! — FOTO: Rait Tõnnori Pulmad Buduaari unistuste pulmapidu ootab võitjapaari: anna oma armastusloole võimalus!
Collagenina 14-päevane kodune ilurutiin — FOTO: Labo.ee Pulmad Collagenina näohooldus ja 14-päevane kodune ilurutiin: pruudi salarelv veatuks jumestuseks