MADLI VILSAR PALJASTAS, mis nipiga tema kehakaal langema on hakanud

MADLI VILSAR PALJASTAS, mis nipiga tema kehakaal langema on hakanud
pilt: erakogu

Paljude naiste murekohaks enne saabuvat rannahooaega on alati kehakaal.

Tahaks ju ikka mõne kilo võrra kergemaks saada. Londonis elav ja töötav eksmiss Madli Vilsar tõdeb, et tema on oma elus jõudnud aga punktini, kus olulist rolli mängivad hoopis teised nüansid.

Nii on Madli suurimaks eesmärgiks antud hetkel iseenda taasleidmine. Tänu karantiinile on see vägagi edukalt kulgenud ja üllataval kombel on isegi Madli kehakaal kukkuma hakanud – kuigi see pole sugugi naise eesmärk.

“Mul ei ole numbrit, mille poole pürgida, vaid ma soovin taas üles leida selle mina, kes ennast peeglist vaadates tunneks, et ta on õnnelik. Ma ei taha olla fikseeritud mingi dieedi või toitumise jälgimisele. Ja ma ei taha tuimalt endale midagi sisse lahmida. Ma tahan, et ma hoolitseksin jälle selle eest, et ma toitun mõõdukalt ja teadlikult, et ma ei peaks kiirustades sööma. Viimasel aastal ma unustasin ennast jälle ära, elutempo läks nii kiireks,” tunnistab ta.

Tänu karantiinile Madli elutempo aga aeglustus ja see tõi kaasa imelise muutuse. “Mul on nüüd tekkinud võimalus rahulikult istuda ja süüa. Kaalunumber on langema hakanud ja mul on kergem olla. Seega minu eesmärgiks on seda jätkata,” nendib kaunitar.

Sarnased artiklid