MAREK KALMUS avalikustas ohtliku triki, kuidas kiirelt kaalust alla võtta

Sotsiaameedias läks hiljuti ringlema eratreener Marek Kalmuse naljaga mõeldud kommentaar teemal, kuidas ainevahetust kiirendada. Marek tõi välja soovituse, mis kahtlemata toimib ja paneb kindlasti ka kilod kukkuma, kuid siiski tasuks seda võtta naljana ning kodus kindlasti mitte järgi teha.

Sotsiaameedias läks hiljuti ringlema eratreener Marek Kalmuse naljaga mõeldud kommentaar teemal, kuidas ainevahetust kiirendada. Marek tõi välja soovituse, mis kahtlemata toimib ja paneb kindlasti ka kilod kukkuma, kuid siiski tasuks seda võtta naljana ning kodus kindlasti mitte järele teha.

Nimelt kirjutas kulturist Imre Vähi, et tema puhul aitab ainevahetust kiirendada kuivatatud ploomide söömine ning Marek Kalmus lisas mehe Facebooki postitusele omapoolse soovituse, mis kõlas järgmiselt: “Mul on ka üks hea soovitus ainevahetuse kiirendamiseks. Osta pakk broileri kintsuhakkliha. (Tõenäoliselt sobivad ka kõik teised hakklihad). Näiteks säilib see kuupäevani 05.10.2017 külmkapis. Jättes selle aga toasooja, saab säilivus otsa juba järgmiseks päevaks. Seda kinnitab visuaalne test. Kui hakkliha on tõmbunud sinakashalliks, siis on see juba ka kasutamiskõlblik. Kõige parema efekti saab, kui süüa seda toorelt. Lisada juurde veel Imre poolt soovitatud kuivatatud ploomid ja võite olla kindel, et ainevahetus saavutab valguskiiruse. Isegi nendel, kes siiani vaid korra-kaks nädalas paksul käisid.”

Postitust näed ka Facebookis siin