MARGUS VAHER: Unistuste Robertosid on vähem kui naisi, kes talle küüned sisse lüüa tahaks!

Armastatud laulja Margus Vaher alustas juba mõnda aega tagasi blogimisega. Mehe mõtetel hoiab blogi Facebooki lehel silma peal peaaegu 6000 inimest. Ühes viimastest postitustest väidab mees aga, et tema arvates tahavad inimesed kogu aeg midagi - tahetakse saada, mitte anda. 

Armastatud laulja Margus Vaher alustas juba mõnda aega tagasi blogimisega. Mehe mõtetel hoiab blogi “Mis tegelikult loeb?” Facebooki lehel silma peal peaaegu 6000 inimest. Ühes viimastest postitustest väidab mees aga, et tema arvates tahavad inimesed kogu aeg midagi – tahetakse saada, mitte anda. 

Margus kirjutab oma blogis järgmiselt: 

“Naised otsivad enda ellu unistuste meest ja mehedki soovivad enda kõrvale muusat. Kedagi, keda armastada ja kelle armastusel lasta end sisemiselt paitada. Aga deem, tundub, et Unistuste Robertosid on vähem kui naisi, kes tahaks neile küüned sisse lüüa, ja Liis Lemsalusid ka Maarjamaal ainult üks, last time I checked. Aga muidu – what seems to be the problem? Naised, kes oma printsi otsivad, millal Sa viimati ennast kõrvalt vaatasid ja esitasid endale küsimuse, kas Sa ise annad printsessi möödu välja?”

Täispikka postitust saad lugeda SIIT.

Kuidas sulle tundub, kas mehe jutus on iva? 

Buduaar.ee