MARI-LEEN ALBERS neli aastat pärast maovähendusoperatsiooni – uuesti dieedile!

Blogija Mari-Leen Albers, kes mõned aastad tagasi käis maovähendusoperatsioonil ning kaotas ligi pool oma kehakaalust - ligikaudu 55 kilogrammi, seisab taas silmitsi ülekaaluga. Sellest tulenevalt otsustas ta end käsile võtta ja uuel aastal salenema hakata.

Blogija Mari-Leen Albers, kes mõned aastad tagasi käis maovähendusoperatsioonil ning kaotas ligi pool oma kehakaalust – ligikaudu 55 kilogrammi, seisab taas silmitsi ülekaaluga. Sellest tulenevalt otsustas ta end käsile võtta ja uuel aastal salenema hakata.  

Oma blogis kirjutab Mari-Leen, et tal on vaja kaalust alla võtta, ent sobiva dieedi leidmine on üsnagi keeruline, sest enamjaolt soovitatakse lihtsalt rohkem köögivilju süüa ja liha vältida ning talle see ei sobi. “Mulle tõesti ei sobi see salatilehtede ja juurikate söömine, sama häda lõi mul välja, kui ma vegankohvikus töötasin ja lõunat oma majas sõin, paari nädalaga olid maovalud platsis ja ikka jõhkrad valud. Nosisin aga peoga maorohtu ja elasin edasi. Dekreeti minnes paranes asi koheselt, sest kodus sõin jälle liha,” meenutab ta.

Siiski on tal vahepeal õnnestunud kaks ja pool kilogrammi kaalust alla võtta ja seda kahe nipiga. “Ma ei joonud tilkagi veini ja sõin rohkem silo.”

Naine tunnistab, et ta toituks hea meelega tervislikult, aga see ei sobi talle. “Ma tahaks olla tervislikum jne, süüa rohkem juurikaid jne, aga no kui mu magu tuld lööb, siis… ma ei mõtle seda ju välja!”

Et uue aasta alguses on treeningsaalid enamasti rahvast täis, sest kõik on otsustanud end käsile võtta, siis Mari-Leen ootab, kuni esimene sabin vaibub ning läheb seejärel ilmselt lindile marssima.

Loe täispikka blogipostitust siin