Mari-Leen Albers on tagasi seltskonnas: käin ja olen seal, kuhu ma kuulun!

Mari-Leen Albers on tagasi seltskonnas: käin ja olen seal, kuhu ma kuulun!

“Peaaegu üheksa kuud olime me Eestis, aga üritustest eemal, mõtlesime, et proovime sellist elu ka vahelduseks, aga ikka jõudsid klatš ja kõmu meieni, ikka saadeti mulle infokillukesi – kuule, see tüüp hoiab sõjaväest eemale; kuule, see lasi huuli suurendada; kuule, kas tal on uued tissid jnejne,” kirjutab endine Õhtulehe reporter Mari-Leen Albers oma Marimell.eu blogis.

“Peaaegu üheksa kuud olime me Eestis, aga üritustest eemal, mõtlesime, et proovime sellist elu ka vahelduseks, aga ikka jõudsid klatš ja kõmu meieni, ikka saadeti mulle infokillukesi – kuule, see tüüp hoiab sõjaväest eemale; kuule, see lasi huuli suurendada; kuule, kas tal on uued tissid jne,” kirjutab endine Õhtulehe reporter Mari-Leen Albers oma Marimell.eu blogis.

“Seega, arvaku kommentaatorid, mis nad tahavad, ma käin ja olen seal, kuhu ma kuulun”

“Kõik meelelahutusportaalid (noh, kaks meil neid on) on kirjutanud, kuidas me taas pildile ujume, kommentaatorid teavad täpselt, et lapsega üritame me vaid tähelepanu saada ja oleme endiselt sama nõmedad kui varem. Keegi meid ei tea, ometi teatakse kõike,” kirjutab Mari-Leen.

“Läinud nädalal toimus Halensi sügishooaja avapidu, kuhu me tõesti otsustasime üle pika aja minna. Ja laupäeval käisime Butterfly sünnipäeval, kus ma olen neli aastat käinud, miks ma seekord oleks pidanud vahele jätma?”

Toimetas: Helena-Reet Ennet

 

Loe ka:
Beebiootel Mari-Leen Albers: laste nimede nimekiri on meil olemas