MARI-LEEN TUNNISTAS: “Arutame Meelisega enne magama minekut, kellega ma seksima peaks!”

Blogija Mari-Leen Albers on ka varem oma avameelsete avaldusega lugejaid šokeerinud. Uus postitus lajatab aga otse ja ausalt. “Ma tavaliselt ei blogi sellest, keda ma keppida tahaks või kellesse ma parasjagu armunud olen… EDIT: panin kiirelt avalda ja panen arvuti kinni, enne kui ma arvan, et sai liiga avameelne ja ma selle maha võtan,” kirjutas naine sotsiaalmeedias. Millest siis Mari-Leenu uus postitus räägib?

“Käisime naistega esmaspäeval vestlusõhtul “Mida mehed tegelikult tahavad”, kuulamas Margus Vaherit, Jesper Parvet ja Eero Spriitu. Koju jõudes küsis Meelis otse, kellega ma neist magaks.

Kas me saime teada, mida mehed tahavad ja kuidas mehed õnnelikuks teha? Seda, kuidas Jesperi õnnelikuks saab teha, seda ma tean nüüd küll. Pole midagi lihtsamat – ime lahti, tee süüa ja ole vahelduseks vait. Just täpselt nii avameelselt nad seal räägivadki. Minu meelest isegi natuke kammitsetult, võiks veel vabam ja räigem olla, aga ehk olen mina lihtsalt liiga ropp naine.

Meelis küsis kodus, et kuule, kellega sa neist magaks, kui ma talle õhtul paremaid palu ette vuristasin. Jep, me olemegi nii imelikud, et arutame, keda me paneks enne magamaminekut, aga… Ma pean ausalt tunnistama, et mul polnud väga õrna aimugi Jesperist enne seda eelmist etendust, kus me mais käisime. Ma ei saanud üldse aru, kust ta äkki tekkis, mingi meesblogija, järsku nii kuulus, et oma mingi show ja värgid… Ma ei süvenenud ka sellesse väga. Kuigi jah, ta meeldis mulle toona neist kuuest rohkem kui teised, siis oli mul temast ikka suht suva. Kuni esmaspäevani.

Meelis küsis, nooo, aga Margus? Ma alles hiljem mõtlesin, et kas ma olen ikka päris normaalne, et ma oma mehega sellistel teemadel räägin. “Saad aru, füüsiliselt ta üldse ei eruta. Ta on kuidagi selline… Pehme. Aga ma arvan, et temaga oleks hea rääkida. Samas, ta räägib nii palju, et ma peaks ilmselt kokapaugu all olema, et see üle elada, või et ma suudaks temaga tema tasandil vestelda, ta on vist liiga vaimne mu jaoks… Või olen mina liiga loll, et temaga rääkida, aga mulle tundub ta hästi vaimne, hästi sügav, hästi… Ja tead, samas tundub ta mulle just selline, kes seletab, kuidas ta vaimselt riietab neid naisi lahti, kuidas välimus ei loe ja blabla, ja pakub neile mõnu ja naine on see A ja O ja tegelt on ikka nagu mees, peaasi, et lahti läheks, auk on auk, pauk on pauk…”

Selle peale ütles isegi Meelis, et kas sa kujutad ette, kui sa sellest blogid ja kirjutad, et me arutame, kellega sa keppima peaks enne magamaminekut. Ma tunnistan, me pole ilmselt kõige normaalsemad, aga mis selles samas imelikku on?”, kirjutab Mari-Leen oma blogis. 

Loe täispikka postitust siit