MARILYN JURMANI ELUKAASLANE tegi naisele märkuse avalikult imetamise kohta!

Näitleja, muusik ja joogaõpetaja Marilyn Jurman räägib ajakirjale Pere ja Kodu kirjutatud artiklis, et sama palju, kui teda häirivad suitsetajad, häirib teisi see, kui ta oma tütar Rumit avalikult imetab.

Paar korda on Mailyn väljas käies palunud, kui keegi kõrvallauda maha on istunud, et nad ei suitsetaks, aga tavaliselt saab ta suure pahameele osaliseks ja enam ei julge naine lihtsalt midagi öelda ja vahetab lauda. “Mis aga on välja tulnud, on see, et sama palju, kui mind häirivad suitsetajad, häirib teisi see, kui ma oma tütar Rumit avalikult rinnaga toidan. Olen lugenud päris mitut eestikeelset artiklit, kus kirjutatakse, et see on nõme, kuidas emad kasutavad imetamist ära, et saaks oma rindu eksponeerida. Vau! Olen mitu korda hakanud juba midagi kommenteerima või vaidlema, aga alati mõelnud, et las ta jääda ja vahet ei ole.”

Aga mis Marilyni lõpuks ikkagi ajendas kirjutama, oli ta enda elukaaslane Janno, kes tegi naisele restoranis süües märkuse, et ta tundvat ennast ikka väga mugavalt, kui jätab nii kauaks oma nibu välja. “Ja siis ma vihastasin. Demonstreerisin talle, kui keeruline on kõigepealt katta rind ja siis panna laps turvaliselt vankrisse tagasi. Tõepoolest, kui ma tahaksin uhkusega oma vägevat partiid näidata (mis ongi vägev ja uhke olen ka), siis võibolla peaks hakkama hommikuti rinna peal olevaid venitusarme ka puuderdama? Iseenesest, nagu aru olen saanud, siis peale imetamist jäävad mulle alles “kivid sokis”, nagu mõned rõõmsamad emad on maininud. Võibolla peakski üldse hakkama paljaste tissidega ringi käima, kuniks neid mulle veel antud on?”

Loe täispikka blogipostitust Marilyni blogist