MARILYN KERRO ANNAB NÕU: mida teha, kui mees petab?

MARILYN KERRO ANNAB NÕU: mida teha, kui mees petab?

Eesti kuulsaim nõiapreili Marilyn Kerro jagab oma sotsiaalmeedia kanalite kaudu pidevalt erinevaid õpetussõnu. Seekord tegi naine postitusi teemal, miks inimesed oma elu tõsiasju aktsepteerida ei suuda? 

Eesti kuulsaim nõiapreili Marilyn Kerro jagab oma sotsiaalmeediakanalite kaudu pidevalt erinevaid õpetussõnu. Seekord tegi naine postitusi teemal, miks inimesed oma elu tõsiasju aktsepteerida ei suuda? 

Marilyn kirjutab, et see kehtib eriti naiste puhul – nad ei oska asju aktsepteerida. Keegi oli ebaviisakas? Aktsepteeri seda! Mees petab? Aktsepteeri! Palk on kehvapoolne ja ülemus pole ka kiita? Jällegi – aktsepteeri! 

Marilyn kinnitab, et kui sul on soov elus kasvada, siis tuleb elu võtta täpselt sellisena, nagu see on. Igaüks saab ise valida, kuidas teatud olukordades käituda. Põhiline on olukorda aktsepteerida ja vastavalt reageerida, sest muidu inimene ei arene. 

Kerro lisab postituse lõpus veel, et alati on variandiks ka olukorra ignoreerimine ning sellele reageerimata jätmine, aga see valik jääb juba igaühe enda südametunnistusele. 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid