MARILYN KERRO eksmees Aleksandr Šeps paljastas valusa tõe

Marilyn Kerro endine kallim, Venemaa kuulsaim maag Aleksandr Šeps, pole sugugi mitte tavaline mees ning saladusi on tal ilmselt veelgi, kuid üks neist on nüüdseks paljastatud ja tuleb tõdeda, et see on üsnagi hirmutav. Võimalik, et just sel põhjusel purunes ka suhe Marilyniga.

Marilyn Kerro endine kallim, Venemaa kuulsaim maag Aleksandr Šeps pole sugugi mitte tavaline mees ning saladusi on tal ilmselt veelgi, kuid üks neist on nüüdseks paljastatud ja tuleb tõdeda, et see on üsnagi hirmutav. Võimalik, et just sel põhjusel purunes ka suhe Marilyniga.

Nimelt rääkis Aleksandr Kroonikale, et inimene, kes suudab temast läbi näha ja talle liiga lähedale pääseb, põeb surmahaigust. Arusaadavalt ei tahaks mitte keegi aga raske haiguse küüsi langeda, kuid Aleksandri sõnul on see ainus moodus, kuidas tema hingeni jõuda.

Marilyniga Aleksandr enam ei suhtle ning nad mõlemad elavad oma elu. Ka eelmisel nädalavahetusel, mil Aleksandr Eestis käis ning oma uut raamatut esitles, ei puutunud ta Marilyniga kordagi kokku.