MARILYN KERRO HOIATUS: märgid, mis võivad ligi tõmmata halvimat

MARILYN KERRO HOIATUS: märgid, mis võivad ligi tõmmata halvimat

Eesti üheks mõjukaimaks nõiaks peetav Marilyn Kerro, kes juba kolmandat hooaega järjest osaleb Venemaa saates “Selgeltnägijate tuleproov”, tunneb erilist sidet kõikvõimalike kivimite ja maagiliste märkidega. Neid inimesi, kes suudavad teisi oma jõududega aidata, on vähe ning on loomulik, et iga Marilyni soovitus väärib meelde jätmist.

Eesti üheks mõjukaimaks nõiaks peetav Marilyn Kerro, kes juba kolmandat hooaega järjest osaleb Venemaa saates “Selgeltnägijate tuleproov”, tunneb erilist sidet kõikvõimalike kivimite ja maagiliste märkidega. Neid inimesi, kes suudavad teisi oma jõududega aidata, on vähe ning on loomulik, et iga Marilyni soovitus väärib meeldejätmist.

Hiljuti tegi nõid oma Facebooki lehele postituse, kus ta kirjutab ruunidest ja nende võimalikust negatiivsest mõjust. “Minu suur palve ja soovitus on mitte oskamatult endale ruunimärke kehale lasta ei tätoveerida ega ka joonistada muul viisil! Ruunimärgid on väga väekad ning neid kehale oskamatult tehes võib inimene tahtmatult ligi tõmmata halvimat. Ära ole varmas maagiaga sel viisil elu muutma. Maagia ei ole mäng! Ruunid on võimsaimad ja ühed vanimad maagias kasutatavad märgid ning kohe kindlasti ei sobi need oskamatutesse kätesse,” hoiatab Marilyn inimesi maagiaga mitte mängima.

Mil määral usud sina ruunide mõjuvõimu?