Reklaam sulgub sekundi pärast

MARILYN KERRO NÄITAS jõudsalt kasvavat beebikõhtu

Esiklast ootav selgeltnägija Marilyn Kerro naudib beebiootust täiel rinnal ning võtab hetkel elu pisut rahulikumas tempos. Läbi sotsiaalmeedia hoiab Kerro aga jälgijaid endiselt oma tegemistega kursis ning loomulikult on läbivaks teemaks lapseootus ja kõik sellega seonduv. 

Ka hiljuti postitas Kerro oma Instagrami kontole foto, kus näitab oma jõudsalt kasvavat beebikõhtu. Pildil kannab ta triibulist kleiti, teksatagi ja päikeseprille. Tuleb tõdeda, et lapseootus on niigi kauni naise veelgi kaunimaks muutunud ning Marilyn lausa õitseb. 

Oma lapseootusest andis Kerro teada veebruaris läbi sotsiaalmeedia. Eesti võimsaim nõid pole beebi sugu veel paljastanud, kuid on varasemalt avaldanud, et ei hakka lapse sündi ja tema arengut Instagramis või Facebookis postitustega tähistama, nagu on kombeks paljudel tuntud emmedel. 

"See on nii privaatne ja isiklik ja ma arvan, et see peakski pereringi jääma. Tema ei ole osa sellest. Tema on eraldiseisev teine inimene ja ma üritan teha võimalikult palju selleks, et tema jääks kõigest sellest võimalikult palju kõrvale. Privaatsus ennekõike," rääkis Kerro oma tulevase lapse kohta.