MARILYN KERRO ÕPETUS: kuidas ennast toksiliste inimeste eest kaitsta

Nõid Marilyn Kerro jagab oma Facebooki lehel õpetust, kuidas käituda inimestega, kes on läbi ja lõhki negatiivsed ning ohustavad oma olekuga ka neid inimesi, kellega nad kokku puutuvad. Nõia sõnul on võimalik ennast toksilisest energiast eemale hoida.

Nõid Marilyn Kerro jagab oma Facebooki lehel õpetust, kuidas käituda inimestega, kes on läbi ja lõhki negatiivsed ning ohustavad oma olekuga ka neid inimesi, kellega nad kokku puutuvad. Nõia sõnul on võimalik ennast toksilisest energiast eemale hoida.

Marilyn toob välja viis moodust, kuidas kaitsta ennast teiste inimeste halva mõju eest:

1. Pidage meeles, et te ei saa alati kõigile meeldida. Kui keegi teile halvasti ütleb, siis ärge üritage sellele inimesele meeldida. See ainult tõmbab teist energiat välja ja paneb teid tema arvamusest sõltuma. Te ei meeldi alati kõigile. Inimesed elavad maa peal teisel eesmärgil. Kõigepealt armastage iseennast – sellega loote enda ümber jõuvälja, mis kaitseb teid teiste inimeste arvamuse eest. Lisaks pidage meeles, et te ei saa kõiki inimesi muuta. Ärge tehke sellest enda missiooni. Mõnikord on kõige parem, mis saate teha, mitte vastu võtta seda energiat, mis inimesed teile saadavad.

2. Kutsuge oma ellu uusi inimesi ettevaatlikult. Teie keha, vaim ja teid ümbritsev keskkond on teie tempel. Keda te sinna kutsute? Tore on olla suuremeelne, kuid seal on õhuke piir, millest tuleks kinni pidada, et teid maatasa ei trambitaks. Õppige ütlema „ei“ ennast ka sealjuures hästi tundes.

3. Ärge pöörake teistele liigselt tähelepanu. Parasiidil on vaja peremeest, et ellu jääda. Kui pöörate kellelegi võõrale liigselt tähelepanu, annate te talle sellega energiat. Energiavampiirid varastavad teie mõtted, millega nad vähendavad teie energiavarusid. Mõned inimesed süstivad teisse enda negatiivset energiat ning siis suunduvad järgmise ohvri poole. Kõik tema emotsioonid võivad teid väsitada ning muuta teie elu mitte kõige paremas suunas. Armastage iseennast, peatades negatiivse inimese jutu, öeldes talle, et te pole valmis teda praegu kuulama. Nii ei saa nad teisse enam negatiivset energiat süstida.

4. Käige ja hingake vabas õhus. Minge õue, mediteerige, puhake ja hingake. Tegelege füüsiliste tegevustega. Liikuge nagu liblikas: kergelt, mitte kiiresti. Hingamine suurendab verevoolu kogu kehas ning aitab vältida teid ümbritsevate inimeste energiate neeldumist. Liikuge enesekindlalt, tõstke oma pea üles ja ärge laske kellelgi oma tuju rikkuda.

5. Vastutage ise oma emotsioonide ja mõtete eest 100%. Universum saadab meie ellu inimesi, et meid proovile panna. Me tajume iseennast tugevamini kui kedagi teist. Te ei ole ohver ning keegi ei oma võimu teie üle. Mõelge selle üle, kuidas teie mõtted või ootused avalduvad olukorras, mis teid häirib. Mida teha, kui kõik oleneb sinu kannatlikkusest, ärrituvusest või kaastundest? Kohe, kui võtate vastutuse oma reaktsioonide üle, suudate iseendaga ühenduda palju sügavamal tasemel. Looge endale pind, kus suurenevad teie energiad.

Postitust näed ka Marilyni Facebooki lehel siin