MARILYN KERRO ÕPETUS: kuidas oma kodu kurjast jõust puhastada

MARILYN KERRO ÕPETUS: kuidas oma kodu kurjast jõust puhastada

Eesti üks võimsamaid nõidasid Marilyn Kerro tegi oma Facebooki lehele hiljuti abistava postituse, kus ta kirjutab lähemalt augustikuus liikvel olevatest energiatest ning sellest, kuidas oma kodu negatiivsetest jõududest puhastada. Just nüüd augustikuus on parim aeg oma kodule kurja eest tugev kaitse luua.

Eesti üks võimsamaid nõidasid, Marilyn Kerro, tegi oma Facebooki lehele hiljuti abistava postituse, kus ta kirjutab lähemalt augustikuus liikvel olevatest energiatest ning sellest, kuidas oma kodu negatiivsetest jõududest puhastada. Just nüüd, augustikuus, on parim aeg oma kodule kurja eest tugev kaitse luua.

Marilyni postitus on järgmine: “Tänane tegu! Energiad liiguvad võimsalt ja tugevalt, kiirelt ja kasvavas suunas, kuid kahjuks on augusti energiad negatiivsete nootidega. Täna, kes vähegi soovib, võib oma kodus püüda kinni kõik negatiivsed energialiikumised. Selleks moodusta oma kodus nelinurkne võrgustik, asetades igasse toanurka ühe klaasi vee ja soola segust (näiteks: magamistuba – vasak nurk, elutuba – parem jne). Samuti välisukse ette, kahele poole ust (parem nurk ja vasak nurk), lisa samuti klaasid.

Sool on tuntud kui negatiivsuse eemaldaja, vesi on jällegi puhastav. Tee igale klaasile vasaku käega peale rist õhus!
Hommikul vala kõik segud valamust alla. Pese klaasid, pese põrandad.
Süüta valge küünal ja viiruk ning naudi uut energiat kodus! Head energiat. Seda võid teha alati siis, kui tunned, et kodus on meeltult raske olla ning surumistunne!
Selline hea ja lihtne väike soovitus teile tänaseks-homseks.
PS! Kes kardab magada, kardab halba und, soovitan samuti panna selline segu voodi alla omale! Hoiad eemale kõik paranormaalse oma unedest ja toast!”

Postitust näed ka Marilyni Facebooki lehelt siin

Sarnased artiklid