MARILYN KERRO PALJASTAS, kuidas lapse sünd tema suhet kallimaga mõjutanud on

Eesti tuntuim selgeltnägija Marilyn Kerro annab harva meediale intervjuusid ning viimati astus ta kaamerate ette selle aasta jaanuaris, et teha ennustused algavaks koera-aastaks. Vahepeal pisipoja Kaiuse emaks saanud Marilyn rääkis Anna-Maria Makkole antud usutluses, kuidas talle pereelu passib ning kas on see ka mõjutanud tema üsnagi värsket suhet norraka Mark Alexanderiga, vahendab Uudised.ee. 

“See armastus, mida tunned oma lapse vastu, on midagi hoopis teistsugust. Seda ei anna mitte millegagi võrrelda ja nüüd ma olen seda tunda saanud. Ma ei saanud enne sünnitust aru, et ma olengi 24/7 oma lapsega. Kui ma temaga koju tulin, siis sain aru, et mul polegi sellist momenti, kus ma saaksin üksi olla,” rääkis Kerro. 

Marilyn on väga õnnelik, et hoolimata värskest suhtest oli Mark pere suurenemisega päri ning on väga hea isa. Siiski ei varja ta, et Kaiuse sünd on nende suhte proovikiviks saanud. “Kui sa paned oma energia kellelegi teisele, et ei ole enam mina ja sina, vaid on meie ja sa pead kõik läbi arutama, siis selle näol ta toobki välja need kriitilised punktid. 

Ma üritan oma meest ka hoida, aga pahatihti on nii, et nad jooksevad võidu. Aga mees ju tunneb, kui naine lapse number üheks paneb. Siis me saamegi aru, et me oleme nüüd lapsevanemad, et ei ole enam mina ja sina. Mina ja sina oli nii vähest aega, kuna meil tuli kõik nii järsku. Eks see ongi kooskasvamine ja koos aru saamine.”