MARILYN KERRO tegi inimestele valusa paljastuse

MARILYN KERRO tegi inimestele valusa paljastuse

Eesti üks võimsamaid nõidasid Marilyn Kerro kirjutab oma viimases Facebooki sissekandes needustest ja kaardilugejatest. Ühtlasi paljastab nõid üsnagi karmi tõe, mis puudutab heausklikke inimesi ja nende hirmusid. Inimesi kasutatakse Marilyni sõnul lihtsalt ära ja see on kurb.

Nimelt kirjutab Marilyn: “Viimasel ajal tunnevad inimesed üha sagedamini, et nende elu muutub iga päevaga aina hullemaks. Kas nad on ära neetud, kas neile on halb sõna peale loetud! Vastan – ei. Väga väike, peaaegu olematu protsent minu juurde tulijatest on tõesti seotud needusega. Ometi on see esimene asi, mille kohta küsitakse.

Eriti kodumaal on minu juurde tulijatest paljud olnud hirmul ja saanud endale peale programmi kaardilugejate juures, kes lihtsalt hirmutavadki teid oma needuste jutuga. Selleks, et te ikka ja jälle sinna tagasi läheksite,” ütleb Marilyn, et väga paljud kaadrilugejad kasutavad inimesi lihtsalt ära ja muidugi ühel eesmärgil: et neilt rohkem raha välja pumbata. 

Nõid paneb inimestele südamele, et nad oma otsuseid sügavamalt kaalutleksid. “Ma soovitan alati enne mõelda sügavalt, kas ja miks minna. Meie hingele on antud see elu elamiseks ja ise kogemiseks, mitte saada ette kirjutatud raamatuks. Ole julge, astu vastu oma hirmudele ja leia ise lahendused. Leia üles oma südamehääl ja sa ei pea kunagi otsima vastuseid kaartidest, ega kuulma needustest.

Kaardilugeja juurde lähevad heausklikud inimesed ikka sooviga oma muredest vabaneda ja abi leida, kuid paraku võib minna hoopis nii, et muresid tuleb sealt hoopis juurde.

Sarnased artiklid