MARJU KARINI TÜTAR selgitas, miks ta oma rindasid koguaeg liputab

erakogu

Buduaar

Marju Karini vanim tütar Diana Teniste on kõvasti kaalust alla võtnud ning näeb suurepärane välja.

Palavad suveilmad toovad endaga kaasa selle, et inimesed kannavad nii vähe rõivaid kui vaid võimalik. Erandiks pole ka Diana, kellele meeldib nappe ning paljastavaid rõivaid kanda ning kui on ilus keha, siis miks mitte seda näidata.

Sellest ei saa aga aru üks Diana jälgijatest, kes saatis naisele kirja ning uuris, miks viimane oma lugudes koguaeg rindasid liputab.

Naine tunnistab, et alguses mõtles ta, et ei jagagi sellist halba asja, aga kuna paljud tüdrukud ja inimesed on talle tänulikud, et ta neisse enesekindlust süstida aitab, siis otsustas ta siiski avalikult seda kommenteerida.

“Ma näitan oma elu nii nagu see on. Et oled väga tõsine ja ajad tõsist asja, vaid et sul võib elus ka väga hästi minna kui sa ka lõbutsed ja endale rõõmu lubad. Sellepärast ka selle üles võtsin. Kallis Alan või kuidas iganes sa päris elus ka ei oleks… mis sa teed kui tiss on suur? See on suur, see jääb ette. Kui väljas on 32 kraadi sooja, vabandage väga – absoluutselt ma käin bikiinis ja praegu on pool suve alles ees – siin alles hakkab pulli nägema.

Ja tüdrukud hästi palju õppige ja tehke – just sellepärast, et mingisugune Alan ei saaks teile öelda kui palju ja mida te võite näidata.”

Lisaks soovitab Diana Alani sugustel inimestel õppida, midagi kasulikku luua või mingit väärtust kuskil luua ja talle selliseid asju mitte kirjutada. “Mis te tõesti arvate, et sa kuskil sügad oma kotte ja siis sa kirjutad mulle, et ära oma tissi liputa ja siis ma panen kampsuni selga. Absoluutselt mitte. Minu elu läheb edasi.”