Reklaam sulgub sekundi pärast

MEESFÄNN SOOVITAS Helen Adamsonil 5 kilo alla võtta

Särtsakas ja mitmekülgselt andekas lauljatar Helen Adamson on naine, kes on ideaalses vormis ning tunneb end oma kehas suurepäraselt. Seetõttu pani hiljutine Helenile saadetud kiri ilmselt nii mõnegi tema tulihingelise fänni kulme kergitama ja imestama, mis inimeste peas küll toimub. Nimelt saadeti naisele kiri, kus soovitati tal 5 kilo alla võtta. 

Helen ei lasknud negatiivsel soovitusel end aga grammigi häirida, vaid postitas sotsiaalmeediasse sõbraliku vastuse, inspireerimaks ka teisi. "Mu keha pole ammu häbistatud. Aga eile sain ma kirja, kus mul soovitati 5 kilo alla võtta, et siis näen ma kuum välja. Ma ei saa öelda, et ma ei tundnud midagi, kui seda lugesin. Ma ei tundnud ennast halvasti, ma ei hakanud arvama, et olen paks, sest suvaline inimene ütles nii, aga mul oli mul kahju sellest mehest," kirjutas ta. 

Helen jätkas: "Ma ei kujuta ette elu ilma tõeliste väärtusteta ja et terve mu elu tiirleks vaid ümber välimuse ja ümber selle, mida välismaailm minust arvab. Ja täiesti tervisliku naise paksuks tituleerimine on kohutav. Ma arvan, et kui sa ei hinda seda, mis tõeliselt oluline on, ei saa sa elus õnnelik olla.

Olen õnnelik, et olen piisavalt enesekindel, et mitte lasta teiste inimeste arvamusel oma minapilti muuta. On aga palju inimesi, kes sellised kommentaare südamesse võtavad. Ärge laske kellelgi öelda, milline te olete ja milline mitte. Võib-olla vaid arstidel."