Mehe arvamus: ma saan rahaga iga naise ilusaks teha

6 kommentaari
Mehe arvamus: ma saan rahaga iga naise ilusaks teha

Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi! Hiljuti tõstatas üks Buduaari kasutaja foorumis väga huvitava teema, mis on seotud naiste peale raha kulutamisega! Nimelt kritiseeris üks noormees oma Facebooki lehel kõiki mehi, kes ohivad, et naised on ainult raha peal väljas ning see postitus on tänaseks saanud palju vastukaja nii meestelt kui naistelt.

Nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi! Hiljuti tõstatas üks Buduaari kasutaja foorumis väga huvitava teema, mis on seotud naiste peale raha kulutamisega! Nimelt kritiseeris üks noormees oma Facebooki lehel kõiki mehi, kes ohivad, et naised on ainult raha peal väljas ning see postitus on tänaseks saanud palju vastukaja nii meestelt kui naistelt.

Anonüümse noormehe tekst Facebooki lehel on selline: ma pole kunagi hukka mõistnud naisi, kes tahavad head elu! Ma lihtsalt ei mõista mehi, kes ainult ohivad, et naised on ainult raha peal väljas. Ometi need samad mehed soovivad enda kõrvale naist, kes oleks ilusti riides, lõhnaks hästi, juuksed oleksid soengus ja maniküür tehtud. Öeldakse, et ilu nõuab ohvreid! JAMA! ILU NÕUAB RAHA!

Ilusat päeva kõigile!

………………………………

Kommentaare tuleb pidevalt juurde ning teema võtab üha kuumemaid tuure üles. Vaata, mida teised sellest teemast arvavad ja avalda ka arvamust siin