MERLYN UUSKÜLA: nädala sees tipsutaja ma kindlasti ei ole

Alkoholi tuleb tarbida mõõdukas koguses, ent tänapäeva ühiskonnas juuakse seda paraku tunduvalt rohkem, kui tervislik oleks. Lõputud peod, mis venivad hommikuni ning vahel kestavad lausa mitu päeva järjest - see kõik mõjutab inimese tervislikku olukorda ning elukvaliteeti äärmiset suurel määral.

Alkoholi tuleb tarbida mõõdukas koguses, ent tänapäeva ühiskonnas juuakse seda paraku tunduvalt rohkem kui tervislik oleks. Lõputud peod, mis venivad hommikuni ning vahel kestavad lausa mitu päeva järjest – see kõik mõjutab inimese tervislikku olukorda ning elukvaliteeti äärmiset suurel määral.

Lauljatar Merlyn Uusküla elab üsnagi hektilise graafiku järgi, käies öösiti esinemas ning magades tihtipeale poole lõunani välja, et vajalikud unetunnid siiski kätte saada. Alkoholi tarbib ta aga pigem harva. “Paar korda kuus mõne ürituse raames ikka tarbin, kuid ma pole kindlasti selline tipsutaja, kes igal õhtul veini jooks,” tõdeb lauljatar.

Kui Merlyni käest küsida, millal ta viimati alkoholi tarbis, kõlab järgnev vastus: “Eelmisel nädalal”. Ehk siis reede õhtu saabumine ei tähenda tema jaoks sugugi seda, et aeg on endale kokteil või klaasike veini võtta.

Seltskondlikel üritustel tarbib Merlyn aga alkoholi küll, kuid siiski mõõdukas koguses.