MERLYN UUSKÜLA paljastas oma seksika saladuse

Kõik naised tahaksid end tunda ilusa ja seksikana ning tegelikult ei ole võimalik end seksikana tunda, kui sul puudub enesekindlus. Ei ole vahet, kui palju komplimente sulle tehakse ja kui palju sinu välimust kiidetakse - kuni sa ise ennast ei armasta, ei tunne sa end ka seksikalt.

Kõik naised tahaksid end tunda ilusa ja seksikana ning tegelikult ei ole võimalik end seksikana tunda, kui sul puudub enesekindlus. Ei ole vahet, kui palju komplimente sulle tehakse ja kui palju sinu välimust kiidetakse – kuni sa ise ennast ei armasta, ei tunne sa end ka seksikalt.

Lauljatar Merlyn Uusküla paljastas oma seksika saladuse ehk teisisõnu avaldas, mis paneb teda end seksikalt tundma. Merlyn tõdeb, et selleks on vaieldamatult kleit ja kontsakingad. “Ma olen täielik kleidi inimene ja tunnen ennast kleidis kõige seksikamalt. Kui veel kontsad alla panna, siis see kombinatsioon on võitmatu. Esinemas ei ole ma mitte kunagi pükstega käinud, ikka kleit on seljas, kui laval olen,” tõdeb lauljatar.

Loomulikult kannab Merlyn ka pükse, kuid need pole tema lemmikud. “Vahel ikka kannan pükse muidugi, aga ma eelistan pigem kleiti. Kleidis tunnen ma ennast seksikalt.”

Karin Karu