MIDA ARVAB BRIGITTE SUSANNE HUNT enda nümfomaaniks tituleerimisest?

MIDA ARVAB BRIGITTE SUSANNE HUNT enda nümfomaaniks tituleerimisest?

Paar päeva tagasi avaldas Õhtuleht lugejakirja, mille autoriks oli 40-aastane naisterahvas. Nimelt kirjutas naine Naistelehele kirja, sest oli üht reklaami vaadates šoki saanud. Selles osales Power Hit Radio saatejuht ja TV3 blogija Brigitte Susanne Hunt, kes tegi reklaami sekspoele. Lugeja ei suutnud ära imestada, miks noor ja kena naisterahvas raha eest avalikult millegi sellisega tegelema peaks. 

Brigitte on aga tuntud oma ekstravagantse käitumise ning avameelsete ütluste poolest ning eile avaldas ta oma Instagrami kontol arvamust, mida ta sellest lugejakirjast ise arvab. Blond kaunitar kirjutas Instagrami story‘sse järgnevalt: “See on suur kompliment, kui ma suudan emotsioone tekitada täiesti võõrastes inimestes. 

Ma reklaamin nüüd ja alati täpselt seda, mida mina tahan. Tõelised fännid võtavad mind 100% sellisena, nagu ma olen ja komplekside küüsis vaevlevatele inimestele ma ei võlgne rohkem selgitusi. 

Palun ajakirjanikel mitte mind sotsiaalmeedias, e-maili ega telefoni teel rohkem ahistada. Ja palun tuttavatel minu kontaktandmeid mitte levitada. Tänks, lähen nüüd nümfomeerima tagasi.” 

Sarnased artiklid