MIDA TEGI OTT LEPLAND, kui näljane mees talle ligi astus?

Kodutuid inimesi on meie ümber kahetsusväärselt palju ning alati ei ole sugugi tegu alkohooliku või narkomaaniga, vaid lihtsalt õnnetu inimesega, kes on elu hammasrataste vahele jäänud. Need inimesed vajavad abi ning on tänulikud ka väiksema leivaraasukese eest.

Kodutuid inimesi on meie ümber kahetsusväärselt palju ning alati ei ole sugugi tegu alkohooliku või narkomaaniga, vaid lihtsalt õnnetu inimesega, kes on elu hammasrataste vahele jäänud. Need inimesed vajavad abi ning on tänulikud ka väikseima leivaraasukese eest.

Muusik Ott Lepland rääkis pühapäevases saates “Hommik Anuga” heategevusest ning ka sellest, mil moel ta võhivõõraid abistanud on. Näitena toob ta loo sellest, kuidas poes olles astus talle ligi täiesti tundmatu mees, kellel oli kõht ilmselt väga tühi. “Kord tuli supermarketis mu kõrvale mees, kel oli käes võileib ja ta küsis, kas ma ostaksin selle talle. Muidugi ma ostsin,” tõdeb Ott. Ette on tulnud ka seda, et rahatu reisija on soovinud bussipiletit, et koju jõuda, ja ka siinkohal on Ott abiks olnud.

Mis aga heategevusse puutub, siis hetkel on Ott seotud projektiga “Igale lapsele oma pill”, mille kaudu saavad muusikaharidusega tegelevad organisatsioonid taotleda pillide ostmiseks toetust.

Kui sinule poes võõras mees võileivaga juurde astuks ja paluks, et sa talle selle ostaksid, siis kuidas käituksid?