MIHKEL RAUD SOOVITAS Tanja Mihhailova-Saarel dieedile minna

Pühapäevaõhtuses humoorikas tele-show‘s “Legendide lahing” osalesid seekord Tanja Mihhailova-Saar ja Mihkel Raud, kes vastakuti räppisid. Pinnale ujus nii mõndagi intrigeerivat. Näiteks Mihkli mustade sukkade fetiš ning Tanja mitte nii siredad sääred. 

Räppimist alustas Tanja sõnadega, et ei teagi, kust alustada, sest Mihklile ju meeldib, kui ta näkku lendab pori. “Käid Eestis päris tihti, et saada lahti pereketist. Su kohe lämmatan, sest tean, mis on sinu fetiš. Sul trumbid tagurpidi käes, sul pole miskit teha. Näe, mul mustad sukad jalas – nii, et varja alakeha,” põrutas Tanja. 

Järgmisena oli sõna Mihklil: “Sukkades jalad tõesti tekitavad minus kirge, paraku ei ole nad sul ülearu sirged. Nightlight Duo täitsa mõnusasti sumises, selles bändis ainsana pidas viisi Ly Lumiste.”

Tanja ei jäänud Mihklile sugugi alla. Lõi jalad sirgu ja palus muusikat. “Juba räägibki ta toidust, juba käivadki tal neelud. Käid kella viiest hommikul jooksmas kuhu tee viib, Artjomi grill on lahti – ilmselt teed seal ühed pelmeenid. Raske on sul ikka, kui igas olukorras end tabad, kui toitu näed, siis oled nagu oleksid võtnud Viagrat.”

Mihkel salvas vastu, et on tõsi, et talle meeldib saiaga pasteet, kuid ka Tanjale ei teeks paha üks dieet.

Vaata Tanja ja Mihkli räpisõda siit