MIKS ELISA KOLK OMA ERAELUST rääkida ei taha?

MIKS ELISA KOLK OMA ERAELUST rääkida ei taha?

Imekaunis ja andekas noor lauljatar Elisa Kolk on õnnelikum kui kunagi varem ning seda mitmel põhjusel. Ta tegeleb oma suurima kirega, milleks on laulmine ning lisaks sellele võib teda näha ka teleseriaali “Köök” uutes osades, mis peagi teleekraanidele jõuavad. Eelmisel aastal leidis Elisa ka armastuse, kuid see on tema jaoks ääretult isiklik teema. 

Imekaunis ja andekas noor lauljatar Elisa Kolk on õnnelikum kui kunagi varem ning seda mitmel põhjusel. Ta tegeleb oma suurima kirega, milleks on laulmine, ning lisaks sellele võib teda näha ka teleseriaali “Köök” uutes osades, mis peagi teleekraanidele jõuavad. Eelmisel aastal leidis Elisa ka armastuse, kuid see on tema jaoks ääretult isiklik teema. 

Elisa elab juba mõnda aega koos muusikaprodutsendi ametit pidava Vahur Valgmaaga, kuid sellest suhtest ta rääkida ei soovi. Ainus, mida Elisa sel teemal ütleb, on: “Meil on kõik ideaalne ja tahame seda ilusat suhet hoida vaid endale.”

Selles, et Elisa ja Vahuri vahel on tugev side, pole kahtlustki ning üheks ideaalseks näiteks on siinkohal Elisa uus laul “Stay Stop”, mille autoriks on ei keegi muu kui Vahur ise. Loomulikult räägib see lugu armastusest. Elisa tunnistab, et tal on väga raske seda lugu kommenteerida. “Loo tegelikku mõtet teab siiski vaid autor ise. Minu jaoks isiklikult ei ole see kindlasti tüüpiline õnnetu armastuse lugu, vaid midagi palju-palju sügavamat. Kahe inimese saatuslik kohtumine, tugev side, tahe koos olla, kuid siiski kartus tõelise armastuse vastu,” kirjeldab Elisa uue loo sisu.

Lauljatar usub, et igaüks leiab selles loos oma sõnumi ning tõlgendab seda erinevalt.

Kuula lugu “Stay Stop” allpool!