Miks tuli Lauri Pedaja nii kiiresti Eestisse tagasi? PILDID

Miks tuli Lauri Pedaja nii kiiresti Eestisse tagasi? PILDID

Juuksur ja näitleja Lauri Pedaja, kes eelmisel aastal Austraaliasse lendas, et uusi väljakutseid püüda, on ootamatult tagasi kodumaale jõudnud! Meediasse jõudsid sahinad Lauri tagasitulekust enne, kui ta oma kohvridki lahti pakkida jõudis, ent põhjus, miks mees tagasi on, pole teada.  Võtsime Lauriga ühendust ning uurisime tema tegemiste kohta lähemalt! Mida Lauri Eestis tegema hakkab ja mil määral pool aastat teisel pool maakera viibimist tema ellusuhtumist muutis – sellest loe allpool lähemalt.

Juuksur ja näitleja Lauri Pedaja, kes eelmisel aastal Austraaliasse lendas, et uusi väljakutseid püüda, on ootamatult tagasi kodumaale jõudnud! Meediasse jõudsid sahinad Lauri tagasitulekust enne, kui ta oma kohvridki lahti pakkida jõudis, ent põhjus, miks mees tagasi on, pole teada. 

Võtsime Lauriga ühendust ning uurisime tema tegemiste kohta lähemalt! Mida Lauri Eestis tegema hakkab ja mil määral pool aastat teisel pool maakera viibimist tema ellusuhtumist muutis – sellest loe allpool lähemalt.

Miks Lauri just nüüd Eestisse tuli ja miks ta suveni ei oodanud? “Põhjuseid on rohkem kui üks, paljud suured ja väikesed asjad langesid kokku nii, et praegu oli hea ära tulla. Asi on selles, et ma sain ühe päris ägeda ja vastupandamatu pakkumise Eestist, millest ma praegu veel ei räägi, kuid see tuleb varsti minu blogisse. Ja muidugi see ka, et mul on laupäeval, 4. aprillil sünnipäev,” räägib Lauri, kes on end mugavalt Tallinnas asuvasse üürikorterisse sisse seadnud.

Küsimuse peale, millega Lauri Eestis olles tegeleda kavatseb, vastab ta: “Järgmised paar kuud on mul plaanis päris mitmeid põnevaid asju ellu viia. Kindlasti jätkan juuksuriametit, ent sedapuhku pisut teises võtmes kui varem. Reisil olles alustasin videoblogimisega ning kavatsen sellega ka edaspidi tegeleda, lisaks on mul tekkinud suur huvi videotöötluse vastu – tahaksin rohkem sellesse süveneda ja vaadata, et mis värk sellega tegelikult on. Seoses videoblogimisega kavatsen ma suve jooksul terve Eestimaa tagurpidi tuuseldada, mõned eksperimendid ellu viia ning need siis liikuvale pildile jäädvustada.

Lauri tunnistab, et üksinda reisimine ja lähedastest eemal olek on teda kui inimest üpriski palju muutnud. “Rahulikum olen, rapsin vähem. Laeval töötades oli ikka väga palju aega oma pea selgeks mõelda ja aru saada, mis minuga tegelikult toimub ja mis minu ümber toimub. Ma õppisin iseenda kohta tohutult palju, need pool aastat põhimõtteliselt täiesti üksinda olemist ja oma mõtete analüüsimist avab silmad päris kiiresti ja toob kitsaskohad välja. Teisalt pean ausalt ütlema, et mul on ennast väga raske kõrvalt vaadata ja hinnanguid anda, et selles mõttes peaks vist minu lähedaste käest küsima, kas ja mil määral ma muutunud olen,” tõdeb Lauri.

Lauri tegemiste kohta saad lähemalt vaadata siin

Karin Karu